خبر

 • تک بورد - ابزار Super Resolution Adobe با استفاده از یادگیری ماشین ، نمونه برداری تصویر فوق العاده 4 برابر را به کاربران ارائه می دهد

  ابزار Super Resolution Adobe با استفاده از یادگیری ماشین ، نمونه برداری تصویر فوق العاده 4 برابر را به کاربران ارائه می دهد
  14 روز و 9 ساعت قبل

  Adobe با ابزاری مجهز به هوش مصنوعی به نام Super Resolution ، در حال ارتقا photo سطح بالاتری از عکس است. این ویژگی در حال حاضر در Camera Raw 13.2 در دسترس است ، و پیاده سازی های Lightroom و Lightroom Classic که مدتی در جاده قرار دارند.

  Adobe با ابزاری مجهز به هوش مصنوعی به نام Super Resolution در حال ارتقاsc سطح عکس به سطح کاملاً جدیدی است. این ویژگی در حال حاضر در Camera Raw 13.2 موجود است ، و اجرای Lightroom و Lightroom Classic زمانی در جاده وجود دارد.

  اریک چان ، توسعه دهنده Adobe توضیح می دهد که Super Resolution می تواند با حفظ وضوح تصویر ، هر وضوح عکس را چهار برابر کند. . وی همچنین به این نکته اشاره دارد که می توان از این فناوری برای ایجاد بزرگنمایی دیجیتال بهتر استفاده کرد.

  Super Resolution با استفاده از یادگیری ماشینی بیشتر تیرگی ناشی از بزرگتر کردن تصویر را کاهش می دهد. هوش مصنوعی بدون جایگزینی جزئیات ریز مانند مواردی که ممکن است در شاخه درخت پیدا کنید ، جیگی ها را بسیار بهتر از نمونه برداری دو مکعبی پر و صاف می کند.

   https://techbord.com ابزار Super Resolution Adobe با استفاده از یادگیری ماشین به کاربران می تواند از نمونه برداری با تصویر فوق العاده 4 برابر واضح نمونه برداری مجدد Bububic (چپ) در مقابل Super Resolution (راست)

  چان هوش مصنوعی را با بیش از یک میلیون جفت عکس با وضوح پایین و با کیفیت بالا آموزش داد. نمونه ها شامل گل ، درخت ، نقوش پارچه ای ، سقف و سایر اشیا natural طبیعی و ساخته شده توسط بشر بود. این مدل نمونه های با وضوح بالا را با میزان پایین رز مقایسه می کند و می آموزد که چه پیکسلی برای تغییر اندازه تصویر باید تنظیم و اضافه شود. نتایج یک نمونه فوق العاده 4 برابر با کلیک ماوس است.

  "دکمه را فشار دهید و تماشا کنید که عکس 10 مگاپیکسلی شما به عکس 40 مگاپیکسلی تبدیل شده است". "این تقریباً شبیه نحوه خوردن قارچ توسط ماریو و ناگهان بالن زدن به سوپر ماریو است ، اما بدون جلوه های صوتی جذاب. "

  این ابزار با فایل های خام Bayer یا X-Trans بهترین کار را می کند ، اما همچنین با فرمت های.jpg ، .png و .tiff تا 500 مگاپیکسل کار خواهد کرد. این یک منفی دیجیتال (.dng) را ایجاد می کند که می تواند در فتوشاپ نیز ویرایش شود.

  https://techbord.com ابزار Super Resolution Adobe از یادگیری ماشینی برای ارائه سوپر نمونه برداری تصویری 4 برابر به کاربران استفاده می کند

  " صحبت از ویرایش ، من توصیه می کنم نگاهی دوباره به تنظیمات Sharpening ، Noise Reduction ، و احتمالاً Texture خود بیندازید ، "چان گفت. "همه این کنترل ها جزئیات دقیق را تحت تأثیر قرار می دهند ، و شما ممکن است برای دستیابی به بهترین نتیجه در عکس بهبودیافته نیاز به تنظیم آنها داشته باشید." "

  اگرچه در بیشتر موارد ارتقاaling تصویر غیرضروری است ، چان به برخی موارد کاربردی اشاره می کند از مواردی که منطقی هستند استفاده کنید ارسال عکس از دوربین تلفن به فیس بوک خوب است ، اما اگر کسی بخواهد آن تصویر را برای یک دیوار بزرگ آویز بزرگ کند ، چه می شود؟ مثال دیگر عکاسی از حیات وحش است. حیوانات به طور کلی اجازه نمی دهند مردم به هرجایی برسند ، بنابراین گرفتن یک شات از فاصله و سپس برش دادن آن برای تمرکز بر روی موضوع می تواند یک عکس 24 مگاپیکسلی را به 6 مگاپیکسل یا کمتر تبدیل کند.

  ده ها عکس دیگر وجود دارد به دلایلی که ممکن است بخواهید یک عکس را بزرگتر کنید. تقریباً هر روز مجبورم از نمونه های عالی نمونه برداری کنم تا در مقالات مناسب به نظر برسند داشتن یک روش سریع و آسان برای بزرگنمایی در هنگام حرکت و حفظ وضوح ، ویژگی خوبی در جعبه ابزار وجود دارد.

خبرهای دیگر از نرم افزار