خبر

 • تک بورد - ابزار جدید

  ابزار جدید "سخت افزار مجازی" Arm به توسعه دهندگان دستگاه IoT اجازه می دهد تا در ابر کار کنند
  20 روز و 5 ساعت قبل

  دنیای مدرن به سرعت در حال تبدیل شدن به یکدیگر بیش از پیش متصل است ، عمدتا به دلیل افزایش محبوبیت دستگاه های اینترنت اشیاء (IoT). از لوازم خانگی هوشمند گرفته تا دوربین های امنیتی متصل و تجهیزات پزشکی. در حال حاضر ، غول تراشه سازی Arm می خواهد با ارائه ابزارهای جدید به شرکت هایی که به دنبال ساده سازی فرایند توسعه محصولات خود هستند ، این رشد را بیشتر کند.

  ابزارهای Arm در قالب "Total Solutions for IoT " ارائه می شوند که این شرکت آن را راه حل "کامل پشته " می نامد که هدف آن افزایش چشمگیر زمان توسعه است. با استفاده از Total Solutions ، Arm امیدوار است که سازندگان دستگاه های IoT شاهد افزایش ROI و کارآیی در سراسر جهان باشند.

  بنابراین ، این ابزارها چیست و چگونه به توسعه دهندگان کمک خواهد کرد؟ یکی از مهمترین تمرکزهای Arm برای فشار IoT جدید آن چیزی است که آن را "سخت افزار مجازی " می نامد. سخت افزار مجازی به طراحان نرم افزار IoT اجازه می دهد تا برای تراشه محصول کد ایجاد کنند بدون اینکه منتظر بمانند تا تراشه مذکور ساخته و در دستگاه نصب شود. مزرعه سخت افزار فیزیکی همانطور که ارم اشاره می کند ، چرخه عمر متوسط ​​محصول طراحی شده معمولاً حدود پنج سال است ، و بخش قابل توجهی از آن زمان به ساخت تراشه اختصاص داده شده است.

  https://techbord.com ابزار جدید

  تنظیمات سخت افزاری مجازی Arm.

  به لطف سخت افزار مجازی ، Arm امیدوار است این رقم را تقریباً به نصف برساند و زمان توسعه را به سه سال کاهش دهد. سخت افزار مجازی می تواند "حافظه ، لوازم جانبی و موارد دیگر " را شبیه سازی کند ، بنابراین تیم های نرم افزاری بی نیاز نخواهند ماند. می تواند بارهای محاسباتی عمومی و یادگیری ماشینی را که بر روی پردازنده Arm Cortex-M55 و microNPU Arm Ethos-U55 کار می کنند ، کنترل کند. برخی از این پیکربندی ها را می توانید در بالا مشاهده کنید.

  به عبارت دیگر ، در دسترس بودن سیلیکون ممکن است دیگر گلوگاه توسعه اینترنت اشیاء نباشد - حداقل از لحاظ تئوری. ما فقط باید منتظر بمانیم و ببینیم که سخت افزار مجازی در عمل چقدر انقلابی (یا نه) خواهد بود ، اما ایده خوبی است.

  Arm Virtual Hardware برای آزمایش در دسترس توسعه دهندگان است. یک بتا عمومی در بازار AWS ، اما هزینه آن بر اساس سطح AWS و نیازهای خاص شرکت متفاوت است. اگر در یک شرکت دستگاه IoT تصمیم گیرنده هستید ، AWS در حال حاضر 100 ساعت اعتبار CPU EC2 را برای 1000 "کاربر واجد شرایط " ، به معنای اول ، ارائه می دهد.

خبرهای دیگر از نرم افزار