خبر

 • تک بورد - آخرین فناوری هوش مصنوعی انویدیا کلمات را به تصاویر واقعی تبدیل می کند

  آخرین فناوری هوش مصنوعی انویدیا کلمات را به تصاویر واقعی تبدیل می کند
  13 روز و 5 ساعت قبل

  فناوری GauGAN انویدیا قبلاً نشان داده است که چه توانایی هایی دارد و طرح های ساده را به تصاویر واقعی تبدیل می کند. از آن زمان، شاهد به کارگیری آن در Nvidia Canvas بودیم، اما به نظر می‌رسد که غول GPU با هوش مصنوعی خود به اهداف بالاتری می‌رود و نسخه جدیدی را عرضه می‌کند که می‌تواند کلمات را به تصویر تبدیل کند.

  انویدیا فناوری GauGAN خود را برای اولین بار در سال 2019 نشان داد، اما اخیراً شاهد این بودیم که آن را در محصولی که برای عموم مردم در دسترس است نشان داده ایم. این نرم‌افزار که Canvas نام دارد، می‌تواند بسیار سرگرم‌کننده باشد و به کاربران این امکان را می‌دهد تا تصاویر شگفت‌انگیزی شبیه به عکس با طرح‌های اولیه ایجاد کنند.

  چند ماه از اعلام Canvas می‌گذرد، اما کار بر روی GauGAN انجام شده است. ادامه داد و اکنون نسخه 2.0 را دریافت می کند. این فناوری حتی چشمگیرتر شده است، زیرا اکنون می تواند کلمات را به تصاویر واقعی واقعی تبدیل کند و نتیجه مشابهی را با استفاده از ویژگی ترسیم به تصویر بدست می آورد.

  همانطور که مشاهده شد. در ویدیوی بالا، چیزی را روی کادر متن بنویسید و بلافاصله بر اساس کلمات شما یک تصویر ایجاد می شود. یک صفت اضافه کنید یا یک اسم را به عبارت جایگزین کنید، و تصویر مطابق با آن تغییر می کند.

  تبدیل کلمات به تصویر هرگز به این آسانی به نظر نمی رسید

  برای شخصی‌سازی بیشتر، کاربران می‌توانند متن و ویژگی‌های ترسیم به تصویر را ترکیب کنند. با استفاده از کلمات نوشته شده برای ایجاد پایه و نقاشی ها برای جزئیات تصویر، می توانید شکل، اندازه و بافت هر شیء را در تصویر تغییر دهید.

  برای دستیابی به این نتایج، متن GauGAN 2 Nvidia's- ویژگی to-image از یک مدل هوش مصنوعی مبتنی بر شبکه متخاصم مولد استفاده می‌کند که «نقشه‌بندی بخش‌بندی، نقاشی درونی و تولید متن به تصویر را ترکیب می‌کند.» این مدل با استفاده از 10 میلیون تصویر منظره آموزش داده شده است، بنابراین باید برای هر چیزی که می‌خواهید به خوبی آماده شود. به آن ضربه بزنید (یا نه).

  می توانید با استفاده از نسخه نمایشی تعاملی هوش مصنوعی Nvidia برای GauGAN 2 با استفاده از مرورگر وب خود، آن را امتحان کنید. برای بازی با آن، ابتدا باید با شرایط و ضوابط Nvidia موافقت کنید (کادر پایین صفحه را علامت بزنید).

خبرهای دیگر از نرم افزار