techbord.com رکورد جدید برای شبکه اجتماعی تیک توک (Tik Tok) در زمان همه گیری کورنا

شبکه اجتماعی محبوب اشتراک گذاری ویدیویی (TikTok) به یک رقیب برای یوتیوب (You Tube) و نتفلیکس (NetFlix) در ایالات متحده آمریکا تبدیل شده است. روزانه حدود 60 میلیون کاربر به طور متوسط 45 دقیقه در برنامه فوق زمان می گذارنند.

مشخص شده که تیک توک (TikTok ) یکی از سریعترین برنامه های در حال رشد در فضای رسانه های اجتماعی و محبوب ترین شبکه اجتماعی در کشورهای چین، هند و ایالات متحده می باشد.

گزارشات جدید از SensorTower ، حاکی است که این برنامه و معادل چینی آن Douyin درهنگام محاسبه درآمد ماه  آوریل  مشخص شد درآمد این نرم افزار افزایش چشمگیری داشته و این درآمد جدای از درآمد بازی ونرم افزار هایی است که از طریق آنها تبلیغ میکند.

TikTok و Douyin با درآمد خریدهای داخل برنامه ایی خود که بیش از78 میلیون دلار بوده است توانسته اند شرکت والد خود را ByteDance را خریداری کنند کسب درآمد کرده است، که این رقم بیش از ده برابر مبلغی است که آنها در ماه مشابه سال گذشته بدست آورده اند.

جالب اینجا است که بیش از 86 درصد از کل درآمد این شرکت توسط Douyin درچین، و فقط بیش از 8 درصد توسط TikTok درایالات متحده بدست آمده است، جایی که 60 میلیون کاربر ماهانه دارد که به طور متوسط 45 دقیقه در روز را در داخل برنامه وقت می گذارنند. این دو برنامه سکه های دیجیتالی را به صورت بسته های 100 عددی از قیمت 0.99 دلار ، 4.99 دلار تا 500 دلار به فروش می رسانند وسازندگان می توانند آنها را برای پشتیبانی از کاربران مورد علاقه خود هزینه کنند.

رکورد جدید برای شبکه اجتماعی تیک توک (Tik Tok) در زمان همه گیری کورنا

تعداد دانلود، درسال گذشته در سه ماه اول سال 187 میلیون بوده، که آمار در سال 2020  درهمان زمان  315 میلیون بوده است، که محدودیت های موجود در طول همه گیری کرونا ثابت کرده مزیت سودآوری برای TikTok بوده است.

در خبرهای جدید، کوین مایر ازDisney در ماه گذشته استعفا داد، و سرپرستی TikTok را قبول کرد و پس از 25 سال تجربه و راه اندازی موفقیت آمیز در چندین سرویس پخش ویدیویی مانند: Hotsar ، Hulu+،Disney  و +ESPN موفقیت خود را چند برابر کرد.

رکورد جدید برای شبکه اجتماعی تیک توک (Tik Tok) در زمان همه گیری کورنا
software-internet/رکورد-جدید-برای-شبکه-اجتماعی-تیک-توک-tik-tokدر-زمان-همه-گیری

آخرین مطالب سایت
techbord.com Microsoft Edge یک تولید کننده رمز عبور ، تم های اولیه و
techbord.com Super Bowl امسال جریان 4K یا HDR را کسب نخواهد کرد
techbord.com بنیاد Raspberry Pi میکروکنترلر 4 دلاری با سیلیکون سفارشی راه اندازی می کند
techbord.com گزارش شده است که هدست VR اپل دارای یک فن یکپارچه ، طراحی پارچه و پشتیبانی از لنزهای طبی است
techbord.com Capcom امروز میزبان Resident Evil Showcase است ، در اینجا نحوه تماشا را مشاهده می کنید
techbord.com گیب نیول می گوید که بازی های Valve بیشتری در راه است و در مورد Cyberpunk 2077 حکم می دهد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.