techbord.com اطلاعات انتشار جی تی ای  وی آی 6 GTA VI توسط Take-Two فاش شد

این سوالی است که سالهاست از آن غافل شده ایم: جی تی ای (GTA 6) چه زمانی به بازار عرضه خواهد شد؟ جهان همچنان در انتظار انتشار بازی جذاب و پرطرفدارجی تی ای 6 (GTA 6) می باشد.

به لطف تشکیل پرونده K SEC 10 سالانه Take-Two که شامل برنامه های آن برای هزینه های بازاریابی برای 5 سال آینده است، شاید پاسخ به این سوال سال 2023 تا2024 باشد.

همانطور که توسط VentureBeat گزارش شده است، نشان می دهد که Take-Two قصد دارد 89 میلیون دلار برای بازاریابی از آوریل 2023 تا مارس 2024 هزینه کند، بودجه بازاریابی در این زمان دو برابر بودجه در سالهای قبل می باشد و این بودجه  برای هر سال و یا  طی دو دهه آینده می باشد، که جی تی ای (GTA 6) برای دوره 12ماهه پیشنهاد داده است.

جف کوهن (Jeff Cohen) تحلیگر صنعت در یادادشتی به سرمایه گذاران نوشت: یکی ازبودجه های بازاریابی بزرگ را که در سالهای پیش به طوردقیق پیش بینی کرده بود، شامل، Red Dead Redemption 2 بوده است.

در این یادداشت آمده است (ما مطمئن نیستیم، که در این افشاگری چه تغییراتی را باید بخوانیم این افشاء دقیقا قبل از راه اندازی و تغییرات اعلام بازی

2 Red Dead Redemption را بطور دقیق  پیش بینی کرده بود. مدیریت با اطمینان در مورد خط تولید گفت: در طی 5 سال آینده اجرای خدمات زنده موجود بسیارعالی بوده است. با این حال زمان بندی Grand Theft Auto برای سرمایه گذاران مهم است، به ویژه با سهامی با اهمیت تراز تمام زمانهای دیگر.)

سال 2023 ده سال از شروع به کار Grand Theft Auto V می گذرد. اما دلایلی وجود دارد که چراRockstar Games  زمان خود را صرف اصلی ترین گزینه که GTA Online  است میکند، به این دلایل که آن پرطرفدارترین و پردآمدترین بازی برای این شرکت می باشد، که با انتشار محتوای معمولی میلیون ها دلار درآمد کسب می کند، علاوه براین، کنسول های نسل بعدی تا سال 2023 به بازارعرضه خواهند شد. احتمالا یک سری

PS / Xbox Series X / PC  را فقط به پرطرفدارترین مخاطب خود خواهد داد.

GTA 6 Is A Timed PS5 Exclusive & Reveal Coming Soon, Says Crazy ...

  همانطور که اخیرا Take-Two درآمد های خود را فاش کرده است، همچنین اعلام کرد، که 93 بازی را برای 5 سال آینده برنامه ریزی کرده است، که 63 مورد از آنها تجربه اصلی بازی خواهد بود، 17 مورد هسته بازی خواهد شد، و 13 مورد که هنوز قطعی نمی باشد. از میان 93 بازی 21 مورد از آن منحصر به موبایل می باشد، در حالی که 72 سرویس درکنسول، و رایانه شخصی و خدمات استریم مانند Stadia خواهند بود. تقریبا نیمی از بازی های برنامه ریزی شده از IP های موجود می باشند، و بقیه ویژگی ها کاملا جدید هستند.

شایعاتی مبنی بر اینکه GTA 6 در مراحل اولیه توسعه است، به سال 2016 برمی گردد و در سال 2018 شنیدیم که این تنظیمات می تواند به Vice City بازگردد، همچنین در سال 2019 شایعاتی مبنی بر تنظیم بسیاری از شهرها وجود داشت و به زودی این بازی مهمان یک کنسول و کامپیوتر اختصاصی نسل بعدی خواهد بود.

اطلاعات انتشار جی تی ای وی آی 6 GTA VI توسط Take-Two فاش شد
software-game/اطلاعات-انتشار-جی-تی-ای-وی-آی-6-gta-vi-توسط-take-two-فاش-شد

آخرین مطالب سایت
techbord.com پردازنده های Intel 11900K و 11700K در حال نابودی آزمایش تک هسته ای Geekbench هستند
techbord.com گوگل تهدید می کند به جای پرداخت سایت های خبری برای پیوند ، جستجوی استرالیا را متوقف خواهد کرد
techbord.com سهام GameStop با رکورد بالا چون گروه Reddit باعث ضرب وشتم می شود
techbord.com تکنسین اعتراف کرد که برای تماشای رابطه جنسی مشتری به دوربین های امنیتی دسترسی دارد
techbord.com میانبر صفحه کلید برای باز کردن مستقیم Windows Task Manager چیست؟
techbord.com Vicarious Vision ، توسعه دهنده Tony Hawk 1 + 2 ، به Blizzard Entertainment پیوسته است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.