خبر

 • تک بورد - WhatsApp در حال آزمایش پشتیبان گیری از ابر رمزگذاری شده در Android است

  WhatsApp در حال آزمایش پشتیبان گیری از ابر رمزگذاری شده در Android است
  15 روز و 19 ساعت قبل

  چرا مهم است: در حالی که پیام های فوری WhatsApp از رمزگذاری انتها به انتها سود می برند ، نسخه پشتیبان تهیه شده در cloud ذخیره نمی شود. این بدان معناست که دسترسی به پشتیبان گیری از چت شما ، چه با شیطنت و چه از طریق حکم صادر شده ، امکان دسترسی به سابقه پیام خصوصی شما را فراهم می کند. با این حال ، کاربرانی که WhatsApp را در Android آزمایش بتا کرده اند ، اکنون می توانند رمزگذاری پشتیبان را فعال کرده و

  ویژگی امنیتی پیش بینی شده در آخرین نسخه بتا WhatsApp برای Android (2.21.15.5) موجود است. وقتی فعال می شود ، می توانید با استفاده از گذرواژه هم از سابقه گپ و هم از رسانه در پشتیبان گیری ابری محافظت کنید. اگرچه تلفن خود را گم کردید و رمز ورود خود را فراموش کردید (یا کلید بازیابی 64 رقمی) ، امکان بازیابی نسخه پشتیبان وجود ندارد.

  رمز ورود پشتیبان شما گفته می شود خصوصی باشد و با WhatsApp ، Google ، Facebook یا Apple به اشتراک گذاشته نشود. این فقط می تواند حروف کوچک و رقم داشته باشد ، و اگر آن را گم کنید ، WhatsApp نمی تواند به شما در یادآوری آن کمک کند.

  https://techbord.com WhatsApp در حال آزمایش پشتیبان گیری از ابر رمزگذاری شده در Android

  شما باید این نکته را در برابر این نکته متعادل کنید که اگر Google Drive (یا iCloud Drive) شما در هر مورد به خطر بیفتد از این رو ، تاریخچه چت و رسانه WhatsApp شما ایمن خواهد بود.

  ما امیدواریم که WhatsApp این ویژگی را برای کاربران بیشتری از جمله آیفون به زودی ارائه دهد. در حال حاضر ، این برنامه از طریق برنامه بتا Google Play در برنامه بتا WhatsApp برای Android و مانند همیشه ، بخش بارگیری ها نیز قابل دسترسی است.

خبرهای دیگر از امنیت