خبر

 • تک بورد - Twitch نحوه هک شدن آن را فاش می کند

  Twitch نحوه هک شدن آن را فاش می کند
  15 روز و 11 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ Twitch به نشت گسترده دیروز که کد منبع سرویس ، درآمدهای پخش کننده های برجسته و موارد دیگر را نشان می دهد ، پاسخ داده است. سایت متعلق به آمازون این حادثه را \\ "شخص ثالث مخرب \\" می داند و تأیید می کند که ناشی از خطا در تغییر پیکربندی سرور است.

  یک کاربر 4Chan پیوند تورنت 125 گیگابایتی را در اوایل روز سه شنبه ارسال کرد و گفت: "باعث ایجاد اختلال و رقابت بیشتر در فضای پخش ویدئوهای آنلاین" می شود ، زیرا "جامعه آنها یک مخزن سمی نفرت انگیز است . "آنها همچنین شامل هشتگ #DoBetterTwitch هستند که توسط پخش کننده های زن و اقلیت که تحت حملات نفرت آمیز پر از ربات قرار گرفته بودند ، مورد استفاده قرار گرفت ، که منجر به گروهی از پخش کنندگان برای تحریم 24 ساعته سرویس شد.

  < p> این نشت ، که گفته می شود "قسمت اول " است ، شامل کد منبع Twitch و خدمات آن ، سابقه اظهارنظر به سال 2019 ، مشتریان ، SDK های اختصاصی و خدمات داخلی AWS ، ابزارهای داخلی "تیم قرمز" ، بازی چت VR ، و یک رقیب Steam با نام رمز Vapor ، از Amazon Game Studios.

  پخش کننده محبوب Kaitlyn" Amouranth "Siragusa بین آگوست 2019 1.3 میلیون دلار از Twitch به دست آورد. و اکتبر 2021

  Twitch اکنون به این حادثه واکنش نشان داده است. "ما متوجه شدیم که برخی از داده ها به دلیل خطا در تغییر پیکربندی سرور Twitch در معرض اینترنت قرار گرفته است که متعاقباً توسط شخص ثالث مخرب به آن دسترسی پیدا کرده است. تیم های ما با فوریت برای بررسی این حادثه کار می کنند " ، این شرکت می گوید: " بیانیه ای که می توانید در زیر آن را به طور کامل بخوانید.

  گزارش هایی وجود داشت مبنی بر اینکه این نشت شامل رمزهای رمزگذاری شده است و برخی از کاربران توصیه می کنند ورود خود را تغییر داده و در عین حال احراز هویت دو مرحله ای را فعال کرده و کلیدهای جریان خود را بازنشانی کنند. Twitch می گوید هیچ نشانه ای وجود ندارد که اعتبار ورود به سیستم فاش شده باشد. علاوه بر این ، شماره های کارت اعتباری کامل ایمن هستند زیرا در Twitch ذخیره نمی شوند. نگران نباش من ثابت قدم هستم

  - TommyInnit (tommyinnit) 6 اکتبر 2021

  بخشی از این نشت میلیون ها دلار درآمد از سوی استریمرهای برتر در Twitch را فاش کرد. پخش کننده مشهور کانادایی Félix Lengyel ، که بیشتر با نام xQcOW شناخته می شود ، تقریباً 8.5 میلیون دلار از آگوست 2019 تا اکتبر 2021 درآمد داشت - و این فقط از Twitch است. این شامل حمایت مالی نمی شود.

  اما برخی از کسانی که لیست پردرآمدان را به خود اختصاص داده اند ، تعجب می کنند که چرا مردم از میزان درآمد خود بسیار شگفت زده به نظر می رسند. آلنا پیرس نوشت: "عجیب ترین چیز در مورد اینکه مردم از اینکه بدانند چقدر از پخش کنندگان Twitch به دست آورده اند شوکه می شوند این است که اطلاعات همیشه در دسترس عموم بوده است."

  بیانیه کامل Twitch:

  ما آموخته ایم که برخی از داده ها به دلیل خطا در تغییر پیکربندی سرور Twitch در معرض اینترنت قرار گرفته اند که متعاقباً توسط شخص ثالث مخرب به آنها دسترسی پیدا کرده است. تیم های ما با فوریت برای بررسی این حادثه کار می کنند.

  از آنجا که تحقیقات در حال انجام است ، ما هنوز در مرحله درک جزئیات تأثیر آن هستیم. ما درک می کنیم که این وضعیت نگرانی هایی را ایجاد می کند و می خواهیم تا زمانی که تحقیقات ما ادامه دارد به برخی از آنها بپردازیم.

  در حال حاضر ، هیچ نشانه ای مبنی بر افشای اطلاعات ورود به سیستم نداریم. ما به تحقیقات خود ادامه می دهیم.

  علاوه بر این ، شماره کامل کارت اعتباری توسط Twitch ذخیره نمی شود ، بنابراین شماره کامل کارت اعتباری فاش نمی شود.

خبرهای دیگر از امنیت