خبر

 • تک بورد - T-Mobile می گوید 48 میلیون مشتری فعلی و قبلی تحت تأثیر هک قرار گرفته اند و از سرقت هویت رایگان محافظت می کنند

  T-Mobile می گوید 48 میلیون مشتری فعلی و قبلی تحت تأثیر هک قرار گرفته اند و از سرقت هویت رایگان محافظت می کنند
  28 روز و 22 ساعت قبل

  T-Mobile در حال حاضر تأیید کرده است که اطلاعات حدود 48 میلیون مشتری سابق و فعلی در جریان حمله به شرکت به سرقت رفته است. به این ترتیب ، دو سال از سرقت هویت رایگان به افراد آسیب دیده ارائه می دهد.

  در اوایل این هفته ، گزارش شد که یک هکر پیشنهاد فروش داده های مشتریان T-Mobile را ارائه کرده است. آنها ادعا کردند که اطلاعات مربوط به 100 میلیون حساب دارند ، از 6 بیت کوین ، حدود 270،000 دلار ، زیرمجموعه ای حاوی اطلاعات 30 میلیون شماره بیمه اجتماعی و گواهینامه رانندگی درخواست کردند.

  T-Mobile گفت که در حال بررسی این حادثه است. به روز دوشنبه تأیید شد که دسترسی غیرمجاز به داده های شرکت وجود داشته است ، اما هنوز مشخص نشده است که آیا اطلاعات مشتریان به خطر افتاده است یا خیر. اکنون تأیید شده است که هکر به داده های مربوط به حدود 48 میلیون مشتری دسترسی داشته است که شامل نام و نام خانوادگی ، تاریخ تولد ، شماره های تأمین اجتماعی و اطلاعات گواهینامه رانندگی است.

  "در حالی که تحقیقات ما هنوز در حال انجام است و ما به یادگیری جزئیات بیشتر ادامه می دهیم ، اکنون توانسته ایم تأیید کنیم که داده های سرقت شده از سیستم های ما شامل برخی اطلاعات شخصی است ،" T-Mobile به Gizmodo گفت.

  T-Mobile افزود هیچ نشانه ای وجود ندارد که پرونده های سرقت شده حاوی اطلاعات مالی مشتری ، اطلاعات کارت اعتباری ، بدهی یا سایر اطلاعات پرداخت باشد. در آن آمده است که مشتریان فعلی ، قبلی و آینده ممکن است تحت تأثیر قرار گرفته باشند. و همچنین بیش از 40 میلیون پرونده از مشتریان سابق یا احتمالی که قبلاً برای اعتبار با T-Mobile درخواست کرده بودند. " سرویس. همچنین متعهد شده است که دو سال از هویت رایگان از طریق خدمات حفاظت از سرقت هویت McAfee پشتیبانی کند.

  در حالی که هکر هنوز اصرار دارد که اطلاعات مربوط به 100 میلیون مشتری را به سرقت برده است ، T-Mobile ادعا می کند که آمار واقعی نزدیک تر است به 48 میلیون در هر صورت ، این تعداد همچنان عظیم است و ضربه بزرگی به روابط عمومی شرکتی با سابقه هک شدن خواهد بود.

خبرهای دیگر از امنیت