خبر

 • تک بورد - Ring امروز برای برخی از دوربین های خود رمزنگاری end-to-end انجام داد

  Ring امروز برای برخی از دوربین های خود رمزنگاری end-to-end انجام داد
  10 روز و 22 ساعت قبل

  چرا مهم است: آمازون شروع به گسترش رمزگذاری end-to-end (E2E) در تعداد انگشت شماری از دوربین های امنیتی Ring خود کرده است. تاکنون ، ویدئویی که از سرورهای Ring به دستگاه دریافت کننده کاربر مانند تلفن هوشمند یا لپ تاپ منتقل می شود ، بدون رمزگذاری ارسال شده است. از لحاظ تئوریک ، هیچ چیز مانع بازیگر بدی برای رهگیری و مشاهده آن خبرها نشده است.

  روز چهارشنبه ، Ring اعلام کرد که رمزگذاری ویدئو را برای برخی از مدل های دوربین خود به پایان رسانده است. اطلاعیه مطبوعاتی این ویژگی را "پیش نمایش فنی" می نامد ، که فقط روش دیگری برای گفتن آن در مرحله بتا است. Ring به دنبال بازخورد مشتریانی است که برای بهتر کردن آن و رفع اشکال از آن پیش نمایش می کنند.

  در حال حاضر ، فیلم های Ring هنگام انتقال از دوربین به ابر و در حالی که در آن زندگی می کنند ، در حین انتقال رمزگذاری می شوند. سرورها با این حال ، ویدیوی پخش شده از سرورها به دستگاهی رمزگشایی ارسال می شود. Ring به سادگی یک لایه اضافی اضافه کرده است که ویدئو را تا انتهای دریافت رمزگذاری می کند.

  در ماه سپتامبر ، Ring گفت که قصد دارد رمزگذاری E2E را تا پایان سال 2020 راه اندازی کند. دو هفته ، و به نظر می رسد بدیهی است که هنوز چند ماه از اجرای کامل آن می گذرد. ​​

  "با گسترش این ویژگی در ماه های آینده ، مشتریان می توانند این ویژگی را از مرکز کنترل در حلقه فعال کنند. برنامه ، "شرکت گفت.

  در حال حاضر ، دامنه پیش نمایش فنی بسیار محدود است. این ویژگی در حال حاضر با دوربین های Ring یا باتری خورشیدی کار نمی کند. این تنها با زنگ های در دار سیمی ، Floodlight ، Spotlight و Stick Up Cams کار می کند. Android 8 و iOS 12 (یا بالاتر) نیز مانند آخرین نسخه برنامه تلفن همراه Ring یک سیستم مورد نیاز است.

  کسانی که علاقه مند به فعال کردن رمزگذاری E2E هستند باید به مرکز راهنمایی Ring مراجعه کنند تا سازگاری دوربین را بررسی کنید. این صفحه همچنین شامل دستورالعمل هایی در مورد چگونگی فعال کردن ویژگی است.

  اعتبار تصویر: BrandonKleinPhoto

خبرهای دیگر از امنیت