خبر

 • تک بورد - ProtonMail به دلیل تحویل آدرس IP فعال به مقامات و منجر به دستگیری آنها مورد انتقاد قرار گرفت

  ProtonMail به دلیل تحویل آدرس IP فعال به مقامات و منجر به دستگیری آنها مورد انتقاد قرار گرفت
  12 روز و 19 ساعت قبل

  چرا اهمیت دارد: پروتون میل به حریم خصوصی ارائه شده توسط سرویس ایمیل رمزگذاری سرتاسر خود افتخار می کند ، اما ممکن است آنطور که نشان می دهد ناشناس ماندن را ارائه ندهد. این شرکت به دلیل تحویل آدرس IP یک فعال آب و هوایی فرانسوی به پلیس سوئیس مورد انتقاد قرار گرفته است و سپس آن را به مقامات فرانسوی داد.

  همانطور که TechCrunch گزارش داد ، این جنجال در گزارش پلیس فرانسه کشف شد. این نشان داد که چگونه ProtonMail بر اساس درخواستی که فرانسوی ها از طریق اینترپل به مقامات سوئیسی ارسال کرده بودند ، اقدام کرد و مجبور شد آدرس IP را تحویل دهد. امسال تعداد انگشت شماری از اماکن تجاری و آپارتمانها در مجاورت Place Sainte Marthe در پاریس ، تیتر یک رسانه های خبری جهانی شد. این گروه مقاله ای را در 1 سپتامبر در یک وب سایت ضد سرمایه داری منتشر کرد که ادعا می کرد پلیس فرانسه درخواستی به ProtonMail از طریق Europol ارسال کرده است تا هویت شخصی که حساب ایمیل "jmm18@protonmail.com" خود را ایجاد کرده است کشف شود.

  اندی ین ، مدیرعامل پروتون ، تأکید می کند که شرکت مستقر در سوئیس مجبور است از قوانین کشور پیروی کند ، همانطور که در آن آمده است سیاست های. "پروتون یک فرمان قانونی لازم الاجرا از مقامات سوئیسی دریافت کرد که ما موظف به رعایت آن هستیم. امکان تجدیدنظر در این درخواست خاص وجود نداشت ".

  ین می افزاید که وارد نمی شود آدرس های IP به طور پیش فرض اما می توان مجبور به جمع آوری اطلاعات مربوط به حساب های متعلق به کاربران تحت تحقیقات جنایی سوئیس شد. او گفت که نمی توان از رمزگذاری این سرویس عبور کرد و این شرکت به دولت های خارجی داده نمی دهد.

  طبق قوانین سوئیس ، ProtonMail باید در صورت درخواست شخص ثالث به کاربر اطلاع دهد. داده ها برای استفاده در تحقیقات جنایی ین گفت "حریم خصوصی و دلایل قانونی " مانع از مشخص شدن زمان اطلاع فرد در این مورد شد. با توجه به TechCrunch ، به نظر می رسد که هشت ماه بین تحریک ورود به سیستم و افشای آن به دارنده حساب گذشته است.

  ProtonMail پیشنهاد می کند در صورت ناشناس ماندن از پیاز و VPN خود استفاده کنید. ین گفت که در آینده ، این شرکت "تعهدات ProtonMail را در موارد تعقیب کیفری بهتر روشن می کند."

خبرهای دیگر از امنیت