خبر

 • تک بورد - Microsoft Defender توابع جدیدی برای مبارزه با Log4j دریافت می کند

  Microsoft Defender توابع جدیدی برای مبارزه با Log4j دریافت می کند


  26 روز و 2 ساعت قبل

  مایکروسافت به‌روزرسانی‌هایی را برای نسخه‌های مبتنی بر ابر نرم‌افزار امنیتی خود برای مبارزه با آسیب‌پذیری Log4j اعلام کرده است. Log4j اکثراً وصله شده است، اما همچنان می‌تواند روی برخی از سرورهایی که می‌توانند از کمک Microsoft Defender استفاده کنند، تأثیر بگذارد.

  مایکروسافت فاش کرد که از اواسط دسامبر، به‌روزرسانی‌هایی را برای Microsoft Defender برای 365 منتشر کرده است که روش‌های خودکار شناسایی و مبارزه با آسیب‌پذیری‌های Log4j را اضافه می‌کند. اکنون Defender می‌تواند به‌طور مداوم آسیب‌پذیری‌ها را بررسی و شناسایی کند.

  آخرین نسخه می‌تواند مؤلفه‌های کتابخانه Log4j آسیب‌پذیر و همچنین نرم‌افزار نصب‌شده آسیب‌پذیری را که از کتابخانه Log4j استفاده می‌کند، پیدا کند. مایکروسافت یک داشبورد اختصاصی Log4j با نمای تلفیقی از آسیب‌پذیری‌های کشف شده اضافه کرد.

  DeviceTvmSoftwareEvidenceBeta طرح جدیدی است که به‌روزرسانی معرفی می‌کند که یافته‌های سطح فایل را از دیسک ارائه می‌کند و به کاربران اجازه می‌دهد آنها را با زمینه اضافه شده برای شکار پیشرفته مرتبط کنند. . کاربران همچنین می‌توانند آسیب‌پذیری‌ها را در برنامه‌های نصب‌شده با DeviceTvmSoftwareVulnerabilities در ترکیب با DeviceTvmSoftwareEvidenceBeta بیابند.


  تگ ها:

  microsoft , defender , توابع , جدیدی , مبارزه , log4j , دریافت


  v 20
خبرهای دیگر از امنیت