techbord.com Mattel نشان می دهد که با حمله باج افزار مورد اصابت قرار گرفته است

چه اتفاقی افتاده؟ در دنیای دیجیتال امروز ، حملات باج افزار چیزی است که اکثر مشاغل از شرکت های بزرگ گرفته تا سازمان های کوچک با آن روبرو می شوند. آخرین شرکتی که هدف قرار دادن آن را هدف قرار داد شرکت تولید کننده اسباب بازی Mattel است که گفت حمله در جولای سال جاری انجام شد اما منجر به از دست دادن داده ها و یا تأثیر مالی قابل توجهی نشد.

ماتل که پشت سر لگو به عنوان دومین سازنده اسباب بازی بزرگ دنیا نشسته بود ، سال گذشته 5.7 میلیارد دلار درآمد کسب کرد و این یک چشم انداز جذاب برای هکرها بود. این شرکت واقعه 28 ژوئیه را به صورت سه ماهه 10 Q در کمیسیون بورس اوراق بهادار ایالات متحده فاش کرد.

ماتل نوشت که این حمله تا حدی موفقیت آمیز بود و منجر به رمزگذاری برخی از سیستم ها شد ، به طور موقت بر عملکردهای تجاری تأثیر می گذارد . "بلافاصله پس از کشف حمله ، ماتل شروع به تصویب پروتکل های پاسخ خود و انجام یک سری اقدامات برای متوقف کردن حمله و بازگرداندن سیستم های تحت تأثیر کرد. ماتل معتقد است که این حمله را مهار کرده است ، و اگرچه برخی از عملکردهای تجاری به طور موقت تحت تأثیر قرار گرفتند ، اما ماتل قادر بود برای بازگرداندن عملیات حیاتی خود ، "این شرکت اظهار داشت.

 https://techbord.com Mattel نشان می دهد که مورد اصابت قرار گرفته است با حمله باج افزار

Mattel در نظر دارد پس از باند باج افزار He-Man را بفرستد

پس از تحقیقات پزشکی قانونی در مورد حمله ، ماتل نتیجه گرفت که عاملان این امر هیچ سرقت دزدی نکرده اند داده های کسب و کار یا داده های مشتری ، خرده فروشی ، تأمین کننده ، مصرف کننده یا کارمند. "

Mattel مشخص نمی کند کدام نوع باج افزار به شبکه خود آلوده است. به گفته یک منبع Bleeping Computer ، بدافزار معروف TrickBot مقصر بود که برای تحویل باج افزار Ryuk یا Conti استفاده می شود.

فقط هفته گذشته بود که FBI در مورد یک کارزار جدید باج افزار با هدف بیمارستان هایی که از آنها استفاده می کند ، هشدار داد. TrickBot ، همان عفونی است که در حملات به دولت های کی بیسکاین و لیک سیتی در سال گذشته و خدمات بهداشت جهانی (UHS) در ماه گذشته استفاده شد.

اعتبار تصویر: rafapress و Sean P. Aune

Mattel نشان می دهد که با حمله باج افزار مورد اصابت قرار گرفته است
security/mattel-نشان-می-دهد-که-با-حمله-باج-افزار-مورد-اصابت-قرار.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com واتس اپ تماس صوتی و تصویری یک به یک را به برنامه دسک تاپ خود اضافه می کند
techbord.com آمازون پس از شکایت به نظر می رسد هیتلر ، آرم را تغییر می دهد
techbord.com Square در حال خرید عمده سهام سرویس جریان Tidal به قیمت 297 میلیون دلار است
techbord.com تحلیلگر: خرید یک کارت گرافیک پیشرفته برای استخراج
techbord.com Ayxta Fold 5G Vertu اولین تلفن تاشو
techbord.com بازیکن هشت ساله Fortnite 33،000 و 5000 $ PC به خاطر حرفه ای شدن به وی اعطا کرد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.