techbord.com Google به دلیل نقض حریم خصوصی داده ها ، برنامه های معروف کودکان را از Play Store پاک می کند

چرا مهم است: Google برنامه های محبوب محبوب Number Coloring ، Princess Salon و Cats & Cosplay را از فروشگاه Play پاک کرده است. این برنامه ها پس از تحقیق توسط شورای بین المللی پاسخگویی دیجیتال (IDAC) توقیف شدند. مشخص شد که آنها برخلاف قوانین Google ، در برنامه های مورد استفاده کودکان ، به طور مداوم در جمع آوری داده ها فعالیت می کنند.

توسعه دهندگان برنامه هایی که کودکان را هدف قرار می دهند ، برخلاف سازندگان برنامه مخاطبان عادی ، از یک سری سیاست های دقیق استفاده می کنند. از جمله این موارد این است که محتوای ارائه شده باید مناسب کودکان باشد. آنها همچنین موظفند از SDK های تبلیغاتی مجاز Google Play برای نمایش تبلیغات استفاده کنند ، در حالی که از هدف گذاری مبتنی بر علاقه و هدف گیری مجدد خودداری می کنند.

گفته می شود توسعه دهندگان از فناوری Android Advertising ID (AAID) استفاده می کنند که شناسه های ماندگار را به کار می برد. آنها همچنین از Android ID که می تواند برای هدف قرار دادن دستگاه استفاده شود ، استفاده کردند. وقتی نوبت به جمع آوری اطلاعات کاربر می رسد ، طراحان برنامه بچه ها باید هرگونه اطلاعات شخصی را که می توان از طریق API و SDK جمع آوری کرد ، فاش کنند. این اطلاعات شامل میکروفن ، اطلاعات احراز هویت ، داده های دستگاه و شناسه تبلیغاتی است. گوگل گفته است که با سازمان های حفظ حریم خصوصی در حال کار است تا از بروز این قوانین توسط توسعه دهندگان جلوگیری کند.

نهادهای بین المللی حفظ حریم خصوصی در حال تلاش برای تنظیم بیشتر اطلاعات جمع آوری شده توسط شرکت های فناوری ، به ویژه درمورد اطلاعات جمعیتی کودکان هستند. فیس بوک در حال حاضر تحت بررسی کمیساریای حفاظت از داده (DPC) ایرلند در اروپا است که احتمالاً در اجرای اقدامات محافظت از داده کافی برای کاربران زیر 18 سال کافی نیست.

فیس بوک در حال حاضر تحت بررسی کمیساریای حفاظت از داده ایرلند (DPC) در اروپا قرار دارد - تصویر: ایرلند تایمز

در قلب آخرین حماسه اینستاگرام قرار دارد. محققان در حال بررسی این موضوع هستند که آیا فیس بوک با عدم محافظت از اطلاعات کاربر بچه ها در اینستاگرام ، قوانین حریم خصوصی را نقض کرده است یا خیر. این کار با اجازه دادن به اطلاعات حساس مانند شماره تلفن ها و آدرس های ایمیل افراد زیر سن قانونی در سیستم عامل امکان پذیر می شود. فیس بوک رد هرگونه قانون مربوط به حریم خصوصی داده ها را رد کرده اما اعلام کرده است که با DPC ایرلند همکاری می کند.

آژانس DPC بهترین تنظیم کننده داده اتحادیه اروپا است. بخشی از وظیفه آن اجرای مقررات عمومی حفاظت از داده های اتحادیه اروپا (GDPR) است که در سال 2018 به تصویب رسیده است. این سازمان همچنین دارای قدرت صدور جریمه های نقدی در صورت اثبات نقض قانون است. DPC در حال بررسی این موضوع است که آیا فیس بوک حتی از نظر قانونی مجاز به پردازش اطلاعات شخصی کودکان است یا خیر

Google به دلیل نقض حریم خصوصی داده ها ، برنامه های معروف کودکان را از Play Store پاک می کند
security/google-به-دلیل-نقض-حریم-خصوصی-داده-ها-برنامه-های-معروف.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com بخش فناوری خودران اینتل Mobileye در حال افزایش سرعت است ، که به تهدیدی واقعی برای تسلا تبدیل می شود
techbord.com اپل می تواند سرویس اشتراک پادکست را در سال 2021 راه اندازی کند
techbord.com مدیر عامل AMD Lisa Su در مورد مشکلات تأمین و آینده پردازنده ها بحث می کند
techbord.com اپل کار بر روی آیفون تاشو ، طراحی مجدد iMacs و Mac Pro های جدید را آغاز می کند
techbord.com مدیر عامل جدید اینتل: ما باید محصولات بهتری نسبت به
techbord.com این اشکال در ویندوز 10 فقط با باز کردن یک پوشه می تواند هارد دیسک شما را خراب کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.