techbord.com FBI در مورد کمپین گسترده باج افزارهایی که بیمارستان های ایالات متحده را هدف قرار داده هشدار می دهد

چه اتفاقی افتاده؟ مدتهاست که بیمارستانها مورد هدف حملات باج افزار قرار گرفته اند. از آنجا که امکانات پزشکی تحت فشار بیماران Covid-19 قرار دارد ، FBI هشدار می دهد که انتظار یک کارزار جدید را داشته باشد. طبق گزارش ها ، طی چند روز گذشته چندین بیمارستان مورد حمله قرار گرفته اند.

FBI ، وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) و آژانس امنیت سایبری و زیرساخت امنیت داخلی (CISA) یک مشاوره مشترک درباره امنیت سایبری صادر کردند مبنی بر اینکه آنها "اطلاعات معتبری از تهدید جرایم اینترنتی افزایش یافته و قریب الوقوع را برای بیمارستان های ایالات متحده و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. " خوانده می شود.

الکس هولدن ، مدیرعامل هولد سکوریتی ، گفت که وی هفته گذشته پس از نظارت بر تلاش برای حمله به چندین بیمارستان ، مقامات را مطلع کرد. هولدن افزود كه مجرمان با استفاده از شبكه تاريك طرح هاي هدف قرار دادن 400 بيمارستان و ساير تاسيسات پزشكي را طلب كرده اند و براي هر هدف بين 5 تا 10 ميليون دلار باج طلب كرده اند.

چارلز كارماكال ، مسئول فني امنيت سايبر شركت Mandian ، باند جنایتكار را روسی زبان UNC1878 معرفی كرده است ، گروهی كه وی آن را یكی از "بی پروانه ترین ، بی عاطفه ترین و مخل ترین بازیگران تهدیدی كه در طول زندگی حرفه ای خود مشاهده كرده ام" خوانده است.

https://techbord.com FBI هشدار داد کمپین گسترده باج افزار با هدف قرار دادن بیمارستانهای ایالات متحده

مرکز پزشکی Sky Lakes این هفته هدف قرار گرفت

مهاجمان از بدافزار Trickbot برای تحویل باج افزار Ryuk استفاده می کنند که در حملات سال گذشته به دولت های کی بیسکاین و لیک سیتی و خدمات بهداشت جهانی (UHS) در ماه گذشته مورد استفاده قرار گرفت. CNN گزارش داد که طی چند روز گذشته سیستم های بهداشتی سنت لارنس در نیویورک ، مرکز پزشکی Sky Lakes در اورگان و UHS (دوباره) هدف قرار گرفته اند.

در حالی که این حملات همزمان با انتخابات ایالات متحده است ، گفته می شود که جنایتکاران تنها از طریق سود انگیزه دارند. مانند همیشه در مورد باج افزار ، مقامات به قربانیان توصیه می کنند که رمزنگاری را تحویل ندهند زیرا این امر تضمین نمی کند پرونده های آنها بازیابی شود. اما همانطور که قبلاً نیز دیده ایم ، بیمارستانهای ناامید اغلب چاره ای جز پرداخت هزینه ندارند.

FBI در مورد کمپین گسترده باج افزارهایی که بیمارستان های ایالات متحده را هدف قرار داده هشدار می دهد
security/fbi-در-مورد-کمپین-گسترده-باج-افزارهایی-که-بیمارستان-های.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Galaxy S21 و Z Fold سامسونگ می توانند از S Pen پشتیبانی کنند ، در سال 2021 هیچ Galaxy Note جدیدی وجود ندارد
techbord.com برخی از کنسول های PS5 نسبت به بقیه بلندتر هستند زیرا از فن های مختلفی استفاده می کنند
techbord.com رصدخانه نمادی Arecibo پس از خرابی کابل و سازه خرد می شود
techbord.com Wyze از ساعت هوشمند 20 دلاری با صفحه نمایش رنگی ، ردیابی تناسب اندام خبر داد
techbord.com Flight Simulator 2020 مایکروسافت پشتیبانی SteamVR را در این ماه دریافت می کند
techbord.com
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.