techbord.com FBI در مورد کمپین گسترده باج افزارهایی که بیمارستان های ایالات متحده را هدف قرار داده هشدار می دهد

چه اتفاقی افتاده؟ مدتهاست که بیمارستانها مورد هدف حملات باج افزار قرار گرفته اند. از آنجا که امکانات پزشکی تحت فشار بیماران Covid-19 قرار دارد ، FBI هشدار می دهد که انتظار یک کارزار جدید را داشته باشد. طبق گزارش ها ، طی چند روز گذشته چندین بیمارستان مورد حمله قرار گرفته اند.

FBI ، وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) و آژانس امنیت سایبری و زیرساخت امنیت داخلی (CISA) یک مشاوره مشترک درباره امنیت سایبری صادر کردند مبنی بر اینکه آنها "اطلاعات معتبری از تهدید جرایم اینترنتی افزایش یافته و قریب الوقوع را برای بیمارستان های ایالات متحده و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. " خوانده می شود.

الکس هولدن ، مدیرعامل هولد سکوریتی ، گفت که وی هفته گذشته پس از نظارت بر تلاش برای حمله به چندین بیمارستان ، مقامات را مطلع کرد. هولدن افزود كه مجرمان با استفاده از شبكه تاريك طرح هاي هدف قرار دادن 400 بيمارستان و ساير تاسيسات پزشكي را طلب كرده اند و براي هر هدف بين 5 تا 10 ميليون دلار باج طلب كرده اند.

چارلز كارماكال ، مسئول فني امنيت سايبر شركت Mandian ، باند جنایتكار را روسی زبان UNC1878 معرفی كرده است ، گروهی كه وی آن را یكی از "بی پروانه ترین ، بی عاطفه ترین و مخل ترین بازیگران تهدیدی كه در طول زندگی حرفه ای خود مشاهده كرده ام" خوانده است.

https://techbord.com FBI هشدار داد کمپین گسترده باج افزار با هدف قرار دادن بیمارستانهای ایالات متحده

مرکز پزشکی Sky Lakes این هفته هدف قرار گرفت

مهاجمان از بدافزار Trickbot برای تحویل باج افزار Ryuk استفاده می کنند که در حملات سال گذشته به دولت های کی بیسکاین و لیک سیتی و خدمات بهداشت جهانی (UHS) در ماه گذشته مورد استفاده قرار گرفت. CNN گزارش داد که طی چند روز گذشته سیستم های بهداشتی سنت لارنس در نیویورک ، مرکز پزشکی Sky Lakes در اورگان و UHS (دوباره) هدف قرار گرفته اند.

در حالی که این حملات همزمان با انتخابات ایالات متحده است ، گفته می شود که جنایتکاران تنها از طریق سود انگیزه دارند. مانند همیشه در مورد باج افزار ، مقامات به قربانیان توصیه می کنند که رمزنگاری را تحویل ندهند زیرا این امر تضمین نمی کند پرونده های آنها بازیابی شود. اما همانطور که قبلاً نیز دیده ایم ، بیمارستانهای ناامید اغلب چاره ای جز پرداخت هزینه ندارند.

FBI در مورد کمپین گسترده باج افزارهایی که بیمارستان های ایالات متحده را هدف قرار داده هشدار می دهد
security/fbi-در-مورد-کمپین-گسترده-باج-افزارهایی-که-بیمارستان-های.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com شخصی تراشه M1 اپل را درون iMac قرار داده است
techbord.com FedEx 2 میلیارد دلار سرمایه گذاری خواهد کرد تا سال 2040 کاملاً خنثی از کربن باشد
techbord.com تلویزیون اپل با
techbord.com نتفلیکس سریع خنده ها را که یک خوراک کمدی به سبک TikTok برای مشترکان است ، راه اندازی می کند
techbord.com Bethesda یک درگاه DoR 3 PlayStation VR برای عرضه در تاریخ 29 مارس آماده کرده است
techbord.com Google قول داده است که سابقه مرور شما را به تبلیغ دهندگان متوقف کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.