techbord.com FBI از هکرها برای در اختیار گرفتن وسایل هوشمند برای پخش مستقیم رویدادهای مربوط به هشدار ، هشدار می دهد

Swatting - عمل تماس با 911 برای گزارش یک جرم جعلی ، بنابراین پاسخ دهندگان مسلح به یک آدرس هجوم می آورند - به اندازه کافی بد است ، اما عاملان این جنایت با هک کردن دستگاه های هوشمند قربانیان و پخش جریانی کل حادثه ، عنصر ناخوشایندی دیگری را به آنها اضافه می کنند.

اداره تحقیقات فدرال به دارندگان دستگاه های هوشمند خانگی هشدار می دهد که از رمزهای عبور پیچیده و منحصر به فرد استفاده کنند و احراز هویت دو عاملی را برای محافظت در برابر حملات swatting فعال می کنند.

مجرمان از روش آزمایش شده آزمایش برداشتن آدرس های ایمیل استفاده می کنند و رمزهای عبور از نشت های قبلی ، با بهره گیری از کاربرانی که از گواهینامه ها مجدداً استفاده می کنند - این یک روش معمول است ، علی رغم اخطارهای عدم استفاده از موارد تکراری.

به محض دسترسی هكر به یک دستگاه خانه هوشمند با قابلیت های صوتی و تصویری ، مکالمه تلفنی برقرار می شود. FBI گفت: یک مجرم می تواند وقوع کل حادثه را مشاهده کند و "از طریق دوربین و بلندگو با پلیس پاسخ دهنده درگیر می شود". "در بعضی موارد ، مجرم همچنین رویداد را در سیستم عامل های آنلاین آنلاین مشترک پخش می کند. "

FBI در حال کار با تولیدکنندگان دستگاه های هوشمند برای مشاوره دادن به مشتریان در مورد این طرح است. این آژانس همچنین در حال هشدار دادن اولین پاسخ دهندگان به اجرای قانون در برابر تهدید است.

همانطور که توسط ZDNet اشاره شد ، چند سالی است که برخی از کلاهبرداران رویدادهای عمومی را به صورت مستقیم پخش می کنند ، مانند عروسی و جلسات کلیسا ، و بسیاری از پخش کننده های بازی در وسط پخش مستقیم قربانی شده اند ، اما هک کردن دستگاه های هوشمند خانگی نوع جدیدی از این حمله است.

در سال 2017 ، اولین تصور این است که مرگ رخ داد ، گفته می شود نتیجه یک مسابقه آنلاین Call Of Duty با قیمت 1.50 دلار است. تایلر باریس در سال 2019 به دلیل برقراری تماس منجر به مرگ اندرو فینچ ، که درگیر درگیری آنلاین نبود ، 20 سال زندان محکوم کرد.

FBI از هکرها برای در اختیار گرفتن وسایل هوشمند برای پخش مستقیم رویدادهای مربوط به هشدار ، هشدار می دهد
security/fbi-از-هکرها-برای-در-اختیار-گرفتن-وسایل-هوشمند-برای-پخش.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com حمل جهانی ساعت های هوشمند به دلیل همه گیر شدن در اکثر مواقع در سال 2020 ثابت بود
techbord.com مایکروسافت به مشکل عدم پاسخگویی در کنترل کننده های جدید Xbox اذعان کرده و در حال رفع مشکل است
techbord.com RedMagic 6 نوبیا دو رکورد گوشی هوشمند را می شکند: یک صفحه 165 هرتز و 18 گیگابایت RAM
techbord.com اواخر امسال Google به یک چرخه انتشار سریعتر برای Chrome در حال حرکت است
techbord.com Razer از عینک های هوشمند Anzu خود با بلندگوهای یکپارچه رونمایی کرد
techbord.com شایعه شده است که RTX 3080 Ti ، RTX 3070 Ti دارای محدود کننده استخراج Ethereum است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.