خبر

 • تک بورد - یک هکر ادعا می کند که داده های بیش از 100 میلیون مشتری T-Mobile را می فروشد. این شرکت می گوید در حال تحقیق است

  یک هکر ادعا می کند که داده های بیش از 100 میلیون مشتری T-Mobile را می فروشد. این شرکت می گوید در حال تحقیق است
  3 روز و 15 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ T-Mobile در حال بررسی ادعاهایی مبنی بر نقض بزرگ اطلاعات است که در آن اطلاعات شخصی مربوط به 100 میلیون مشتری به سرقت رفته است و اکنون برای فروش است. کسانی که مسئولیت این کار را بر عهده دارند ، از 6 بیت کوین ، حدود 270،000 دلار ، زیرمجموعه ای از اطلاعات را که حاوی اطلاعات 30 میلیون شماره امنیت اجتماعی و گواهینامه رانندگی است ، درخواست می کنند.

  بر اساس گزارش مادربرد ، داده ها از سرورهای آسیب دیده T-Mobile به دست می آید و شامل اطلاعاتی در مورد شماره های امنیت اجتماعی ، شماره تلفن ، نام ، آدرس فیزیکی ، شماره IMEI منحصر به فرد و گواهینامه رانندگی است. این نشریه تأیید کرده است که حاوی اطلاعات دقیق در مورد مشتریان T-Mobile است.

  فروشندگان داده ها را در یک انجمن زیرزمینی تبلیغ کردند. آنها گفتند که T-Mobile این نقص را شناسایی کرده و آنها را در سرورها قفل کرده است. متأسفانه ، اطلاعات سرقت شده قبلاً بارگیری شده بود. آنها "در " در چندین مکان پشتیبان گیری شده است ".

  T-Mobile است هنوز تایید نکرده که هک شده است. در بیانیه ای برای Motherboard ، آن گفت: "ما از ادعاهای مطرح شده در یک انجمن زیرزمینی آگاه هستیم و در حال بررسی صحت آنها هستیم. در حال حاضر هیچ اطلاعات اضافی برای به اشتراک گذاشتن نداریم. "

  اگر گزارش دقیق باشد ، این نقض با بزرگترین هک های تاریخ همراه خواهد بود و آن را نزدیک به حمله My Fitness Pal در سال 2018 که 150 میلیون جزئیات حساب کاربری را به سرقت برد ، قرار می دهد. با این حال ، هنوز فاصله زیادی تا 3 میلیارد حساب تحت تأثیر هک Yahoo در سال 2013 وجود دارد.

  T-Mobile با این گونه حوادث بیگانه نیست. در ماه فوریه ، پس از آنکه تعداد ناشناخته ای از مشتریان تحت تأثیر حملات مبادله سیم کارت قرار گرفتند ، نقض داده ها فاش شد و در ماه دسامبر حمله دیگری رخ داد که اطلاعات شبکه اختصاصی مشتریان را افشا کرد. به عقب برمی گردیم ، یک هک در سال 2018 2.3 میلیون اطلاعات شخصی

  را به خطر انداخت

خبرهای دیگر از امنیت