خبر

 • تک بورد - گفته می شود فیس بوک در حال تلاش برای تجزیه و تحلیل داده های رمزگذاری شده بدون رمزگشایی آنها است

  گفته می شود فیس بوک در حال تلاش برای تجزیه و تحلیل داده های رمزگذاری شده بدون رمزگشایی آنها است
  19 روز و 22 ساعت قبل

  گفته می شود فیس بوک در حال ایجاد تیمی است که وظیفه آن یادگیری نحوه تجزیه و تحلیل داده های رمزگذاری شده بدون رمزگشایی آنها است. با توجه به سابقه سنگین شرکت با حفظ حریم خصوصی کاربران ، به نظر می رسد که این آخرین چیزی است که آنها می خواهند به آن ربط داشته باشند ، اما ما اینجا هستیم.

  غول شبکه های اجتماعی به همان میزان به The Information (paywalled) تأیید کرد و ظاهراً یکی از چندین شرکت فناوری است که در زمینه ای به نام رمزنگاری یکنواخت علاقه مند است. کارشناسان خارج از نشریه به نشریه گفتند که فیس بوک می تواند به منظور مطالعه تبلیغات هدفمند در بستر پیام رسانی واتس اپ خود به مطالعه پیام های رمزگذاری شده بپردازد.

  در صورت تمایل ، فیس بوک ممکن است بخواهد اطلاعاتی را که بر روی کاربران خود دارد بدون تأثیر تبلیغات خود رمزگذاری کند. قابلیت های هدف گیری.

  https://techbord.com طبق گزارشات ، فیس بوک در حال تلاش برای تجزیه و تحلیل داده های رمزگذاری شده بدون رمزگشایی آنها است

  صرفنظر از قصد ، همه چیز بطور منزجر کننده ای غیراخلاقی به نظر می رسد و به طور بالقوه می تواند یک قوطی جدید کرم را باز کند. اگر فیس بوک یا سایرین (آمازون ، گوگل و مایکروسافت به طور خاص توسط The Information نامگذاری شده اند) می توانند اطلاعات کاربردی را از داده های رمزگذاری شده جمع آوری کنند ، آیا هنوز می توانید از نظر فنی آنها را رمزگذاری شده برچسب گذاری کنید؟

  و ما بر چه نوع دلایل قانونی قدم می گذاریم اینجا؟ اگر شرکتهای مورد نظر از نظر فنی سعی در شکستن رمزگذاری ندارند ، آیا این عمل غیرقانونی است؟ و اگر شرکت های فناوری قادر به جمع آوری اطلاعات از داده های رمزگذاری شده باشند ، چه چیزی مانع از آن می شود که یک سازمان دولتی یا حتی شخص ثالث شرور از انجام چنین کاری جلوگیری کند؟

خبرهای دیگر از امنیت