خبر

 • تک بورد - گزارش شده است که مدیر عامل صرافی رمزنگاری ترکیه با دارایی به ارزش 2 میلیارد دلار فرار می کند

  گزارش شده است که مدیر عامل صرافی رمزنگاری ترکیه با دارایی به ارزش 2 میلیارد دلار فرار می کند
  19 روز و 21 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ یک روز قبل از آنکه همه معاملات را متوقف کند ، ارز رمزنگاری شده ترکیه Thodex با فروشی در حدود 538 میلیون دلار کار کرد. اکنون مدیر عامل آن مورد تعقیب بین المللی قرار گرفته و به سرقت دارایی های رمزنگاری شده به ارزش 2 میلیارد دلار از کاربران Thodex مظنون است.

  ارزهای رمزپایه یک تکامل پر فراز و نشیب داشته اند ، اما طی چند سال گذشته به نقاط عطفی در جهت اعتبار سنجی خود به عنوان یک جایگزین فیات قانونی رسیده اند. یک مثال قابل توجه ، فهرست عمومی Coinbase ، یکی از بزرگترین صرافی های ارز رمزنگاری شده در جهان است ، و همچنین استفاده از ارزهای رمزپایه خاص به عنوان گزینه پرداخت برای سیستم عامل هایی مانند PayPal.

  با این حال ، بیشتر مردم هنوز در معرض خطر قرار دارند. به دلیل کمبود امنیت و کنترل های دولتی ، و همچنین علاقه مندان به حرص و طمع که آنها را به دارایی های سوداگرانه تبدیل کرده اند و همچنان در تلاش برای کسب سود از سکه های قابل استخراج مانند Ethereum ، در دسترس بودن سخت افزار مصرف کننده هستند.

  https://techbord.com مدیرعامل صرافی رمزنگاری ترکیه گزارش شده است که با دارایی های خود به ارزش 2 میلیارد دلار فرار می کند

  تصویر: مدیر عامل Thodex Faruk Fatih Ozer | Dunya.com

  همچنین به کلاهبرداران و کلاهبرداران برای یک دیوانگی تغذیه کمک نمی کند که به رمزنگاری سرازیر شوند. این هفته ، یک صرافی ترکی به نام Thodex به طور ناگهانی آفلاین شد و مدیر عامل آن ، Faruk Fatih Ozer ، ناپدید شد ، اتفاقی که باعث شده 400000 کاربر نگران نباشند که نمی توانند وجوه خود را جمع کنند ، بیش از 2 میلیارد دلار

  یک وکیل بلافاصله شکایت کیفری علیه اوزر مطرح کرد ، مبنی بر اینکه وی به آلبانی فرار کرده و کاربران Thodex را بدون دسترسی به دارایی های دیجیتالی خود ترک کرده است. امروز ، پلیس ترکیه پس از جستجوی قبلی در دفاتر این شرکت در استانبول ، با ضمانت نامه هایی برای دستگیری حداقل 78 مظنون ، حملاتی را انجام داد. Thodex در اسرع وقت ترمیم خواهد شد. وی دلیل متوقف شدن معاملات و برداشت ها را از این سیستم عامل توضیح داد که این شرکت مجبور است یک معامله مشکوک بزرگ را که شامل 30،000 حساب است ، بررسی کند. مدیر اجرایی همچنین خاطرنشان كرد: این شركت هنوز در حال بهبودی از حملات سایبری است كه یكی از آنها 6 میلیون دلار در خزانه خود سوزانده است.

  هیئت تحقیقات جرایم مالی ترکیه (ماساك) در حال بررسی موضوع است و پلیس استانبول خواستار استرداد اوزر از آلبانی شده است.

خبرهای دیگر از امنیت