techbord.com گروه های هکر روسی و ایرانی به دنبال تضعیف انتخابات ایالات متحده هستند

یک سیب زمینی داغ: گروه های هکر روسی و ایرانی در حال کار اضافی برای تضعیف انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده هستند. این بر اساس گزارشی از نیویورک تایمز است که برخی از یافته های نگران کننده آژانس های اطلاعاتی ایالات متحده را برجسته می کند. این نشان می دهد که گروه های هکرها در هفته های اخیر توانسته اند به سیستم های هواپیمایی و انتخاباتی آمریکا نفوذ کنند.

به گفته مقامات امنیتی ، هر دو روسیه و ایران علاقه زیادی به انتخابات ریاست جمهوری دارند و روسیه از انتخاب مجدد ترامپ حمایت می کند. ظاهراً گروه های هکر به برخی از سوابق رأی دهندگان دسترسی پیدا کرده اند و آژانس های امنیتی می گویند که این اطلاعات به احتمال زیاد برای کمک به کارزارهای تبلیغاتی علیه نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا استفاده خواهد شد.

بر اساس بیانیه ای که توسط جان راتکلیف ، مدیر اطلاعات ملی ، "این داده ها می تواند توسط بازیگران خارجی برای انتقال اطلاعات نادرست به رای دهندگان ثبت شده مورد استفاده قرار گیرد که امیدوارند باعث ایجاد سردرگمی ، ایجاد هرج و مرج و تضعیف اعتماد شما به دموکراسی آمریکایی شود."

در حالی که روسیه برای رسیدن به سمت ریاست جمهوری دیگر ترامپ تلاش می کند ، ایرانیان گرفتار ارسال ایمیل های جعلی شده اند که رئیس جمهور آمریکا را بی آبرو می کنند.

گزارش می شود که آخرین حمله در سپتامبر آغاز شده است. یک گروه تحت حمایت دولت روسیه که با نامهای رمز Berserk Bear ، Havex و Koala شناخته می شود ، عاملان اصلی شناخته شده اند. گفته می شود این واحد در حال اسکن شبکه های سیستم ایالات متحده برای یافتن روزنه هایی برای تسهیل حملات بردار در آینده است. این سیستم عمدتاً سیستمهای Microsoft Exchange و Citrix را هدف قرار می دهد.

جان راتکلیف ، مدیر اطلاعات ملی می گوید از اطلاعات سرقت شده برای تضعیف انتخابات ایالات متحده استفاده خواهد شد. (تصویر: Politico)

در بیانیه مشترک FBI به همراه آژانس امنیت سایبری و آگاهی از زیرساخت (CISA) توصیه می شود که نهادهای دولتی در سراسر کشور اقدامات جدی کاهش را برای جلوگیری از حملات انجام دهند.

راهنمایی بین آژانس به ویژه توصیه می کند که آنها از VPN به روز شده و زیرساخت های امنیت شبکه استفاده کنند. آژانس ها همچنین از سازمان های دولتی می خواهند آخرین وصله های امنیتی را نصب كنند.

مقامات اطلاعاتی آمریكا قبلاً در مورد هكرهای تحت حمایت دولت كه به دنبال دسترسی غیرمجاز به سیستم های دولت محلی و ایالتی بودند هشدار داده بودند. اما گزارش از نام بردن از روسیه و ایران خودداری کرد.

گروه های هکر روسی و ایرانی به دنبال تضعیف انتخابات ایالات متحده هستند
security/گروه-های-هکر-روسی-و-ایرانی-به-دنبال-تضعیف-انتخابات-ایالات.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com نهاد ناظر اتحادیه اروپا خواستار تحقیق در مورد مسئله دائمی نرمافزار Joy-Con است
techbord.com لیست کامل گزینه های جایگزین برای همه محصولات Google
techbord.com آخرین زنگ ویدئویی Ring's کوچکترین و مقرون به صرفه ترین در حال حاضر است
techbord.com کارل پی ، بنیانگذار وان پلاس ، استارت آپ فناوری را با نام Nothing راه اندازی می کند
techbord.com فایرفاکس 85 از راه می رسد و Flash را از بین می برد و در برابر ابر کوکی ها محافظت می کند
techbord.com فضاپیمای ناسا حامل نمونه اولیه مواد سیارکی برای سفر به زمین است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.