خبر

 • تک بورد - کوالکام و سوفوس معامله امنیت سایبری را منعقد می کنند که مزایای 5G و AI در رایانه ها را برجسته می کند

  کوالکام و سوفوس معامله امنیت سایبری را منعقد می کنند که مزایای 5G و AI در رایانه ها را برجسته می کند
  1 روز قبل

  یکی از سوالات بزرگی که برخی از افراد در مورد ادغام اتصالات سلولی در رایانه های شخصی داشته اند این است که این اتصالات دقیقاً چه کاری انجام می دهند؟ یا به بیان دیگر ، برخی تعجب کرده اند که چه فایده ای دارد؟ چندین قابلیت مهم وجود دارد که می توانید با یک رایانه شخصی همیشه متصل به دست بیاورید ، اما یک معامله تازه اعلام شده بین کوالکام و Sophos یک جذابیت جدید را در این فرصت ها ایجاد می کند.

  این دو شرکت اعلام کردند که نسخه سازگار با بازوی نرم افزار امنیت سایبری Sophos Intercept X در نیمه دوم سال 2021 در رایانه های شخصی مجهز به Snapdragon در دسترس خواهد بود.

  از یک طرف ، آسان است فکر می کنم اگرچه انتقال نسخه ای از برنامه موجود x86 بومی ویندوز به رایانه های شخصی مبتنی بر بازو 8cx و 8cx Gen 2 کوالکام بسیار خوب است ، اما این مسئله چندان مهم نیست. اما آنچه این خبر را جالبتر می کند ، فناوری هایی است که برای فعال کردن این راه حل به کار گرفته می شود و چگونگی ارائه یک نگاه اجمالی به آینده نرم افزار رایانه های شخصی است.

  اول ، کمی زمینه. به عنوان برنامه ای که برای جلوگیری از تهدیدهای امنیت سایبری از همه نوع - بدافزار ، باج افزار و سایر انواع سو explo استفاده ها طراحی شده است - Intercept X ، مانند سایر ابزارهای مشابه ، بسیار کارآمد به به روزرسانی های منظم اطمینان دارد. در واقع ، Sophos این محصول را به عنوان سطح پوشش 24x7x365 توصیف می کند ، زیرا این محصول به عنوان یک سرویس امنیتی کاملاً مدیریت شده قرار گرفته است. با توجه به اینکه هزاران مورد سو security استفاده امنیتی هر روز کشف می شود ، این واقعاً به معنای وجود چندین به روزرسانی در یک روز است و ممکن است در هر زمان از شبانه روز انجام شود.

  تنها راه اطمینان از کامپیوتر برای دریافت به روزرسانی در هر زمان در دسترس است ، درصورتی که همیشه قادر به دریافت آن افزونه های جدید باشد. مطمئناً ، در حالی که بسیاری از ما در خانه با Wi-Fi قابل اعتماد قابل اطمینان هستیم ، این کار نسبتاً آسان است. با این حال ، در شرایطی که برق کاهش یافته است ، یا مهمتر از همه ، هنگامی که ما دوباره شروع به حرکت بیشتر می کنیم ، فقط یک رایانه شخصی متصل به تلفن همراه می تواند یک مسیر تضمین شده برای اتصال را ارائه دهد.

  حتی در آن صورت ، اگر رایانه در حالت خواب است ، هیچ تضمینی برای به روزرسانی ارائه نمی شود. به همین دلیل است که این نسخه از Intercept X قادر به استفاده از حالت آماده به کار متصل در رایانه های شخصی مبتنی بر Snapdragon است ، که این روش بیشتر شبیه تلفن های هوشمند را نشان می دهد که نرم افزار PC مجهز به تلفن همراه می تواند آن را فعال کند. این به خودی خود یک گام بزرگ به جلو است.

  https://techbord.com کوالکام و سوفوس معامله امنیت سایبری را انجام دادند که مزایای 5G و AI در رایانه ها را برجسته می کند

  یکی دیگر از قابلیت های جالب نیز در گوشی های هوشمند برجسته شد ، اما در حال تبدیل شدن به یک عامل بزرگتر در رایانه های شخصی نیز است - استفاده گسترده از AI و AI - شتاب دهنده های خاص برخی از جالب ترین قابلیت های تشخیص تهدید Sophos 'Intercept X از طریق یادگیری ماشین و سایر تکنیک های هوش مصنوعی ، هم در سرویس مبتنی بر ابر که در پشت صحنه کار می کند تا نرم افزار امنیتی آنها را تأمین کند ، و هم در خود دستگاه مشتری تحقق می یابد.

  در مورد رایانه های شخصی مجهز به Snapdragon ، موتور هوش مصنوعی کوالکام تسریع در تلاش برای شناسایی تهدیدات Intercept X را فراهم می کند. خبر خوب برای رایانه های شخصی در کل این است که ما همچنین شروع به دیدن ابزارهای نرم افزاری مجهز به هوش مصنوعی بیشتر می کنیم بر روی ماشین های مبتنی بر x86 که از هر دو سخت افزار و نرم افزار Intel و AMD پشتیبانی می کنند. همانند اتصال همیشه روشن ، این برخی از روندهای مهم تصویر مهم را نشان می دهد که در رایانه های شخصی و در نرم افزار محلی رایانه مشاهده می شود.

  صحبت از ارتباطات بی سیم ، یک عامل مهم در مورد رایانه های شخصی مجهز به تلفن همراه ذاتی است. مزایایی که یک رایانه شخصی همیشه متصل به شما ارائه می دهد ، فقط ، به خوبی ، اتصال. به خصوص اکنون که بسیاری از ما به داشتن رایانه های شخصی که همیشه به وب متصل هستند بسیار عادت کرده ایم ، ضرورت حفظ این سطح از عملکرد هنگام شروع کار به دفتر ، مسافرت و به طور کلی جابجایی بیشتر ضروری خواهد بود. . اگرچه فراموش کردن آن آسان است ، اما مکانهای زیادی وجود دارد که Wi-Fi به راحتی در دسترس نیست ، بسیار کند است و یا قابل اعتماد نیست. در نتیجه ، مزایای اتصال سلولی به سرعت و پس از شروع بازگشت به حالت عادی ، از ضروریات و ضروریات تکامل می یابد.

  اکثر قریب به اتفاق رایانه های شخصی مبتنی بر کوالکام این محصولات را ارائه می دهند. مزیت اتصال 4G یا 5G داخلی. به همین ترتیب ، اینتل به لطف همکاری با MediaTek در حال آماده سازی اولین رایانه های شخصی با مودم 5G است (نگاه کنید به: Intel Intel Surprise Pick for 5G PC Modem Partner) ، پهنای باند مبتنی بر x86 نوت بوکهای دارای امکان شلوغی بسیار زیاد هستند.

  در همه موارد ، این افزایش اتصال باعث می شود رایانه های شخصی قدرتمندتر ، مفیدتر و توانایی انجام کارهایی را داشته باشند که قبلاً نمی توانستند انجام دهند. این یک گام مفید و مهم به جلو برای کل گروه رایانه به نظر می رسد.

  باب اودانل بنیانگذار و تحلیلگر ارشد TECHnalysis Research ، LLC یک شرکت مشاور فناوری است که خدمات مشاوره استراتژیک و تحقیقات بازار را به صنعت فناوری و جامعه مالی حرفه ای. می توانید او را در Twitterbobodtech دنبال کنید.

خبرهای دیگر از امنیت