techbord.com کلاهبرداری 1.36 میلیون دلاری Cryptocurrency در پنج ماه نخست سال 2020

یک مطالعه جدید در مورد معاملات بیت کوین نشان می دهد که 74 درصد از معاملات مبادله ای با ارز در سراسر مرزها انجام میگیرد، که نیاز به تنظیم و کنترل بیشتری می باشد، وهم اینکه در آن رمزنگاری زنده و خوب از سرقت و کلاهبرداری جلوگیری میکند، و راهی برای ذکر یک سال رکورد دار دیگری نیست.

طبق جدیدترین گزارشهای ضد پول شویی Cryptocurrency از شرکت تحقیقاتی امنیتیCipherTrace ، سارقان در پنج ماه اول سال 2020 موفق به سرقت نزدیک به 1.4 میلیارد دلار شده اند، و دارایی cryptocurrency در هکر ها و کمپین های کلاهبرداری ذخیر شده است.

این اخبار فقط چند هفته بعد از نصف شدن بیت کوین، به پایان رسیده است و به نظر می رسد این بیماری همه گیر نقش مهمی در ایجاد شرایط مناسب برای کلاهبرداری کریپتو داشته است. که اکثر ارزهای دیجیتالی سرقت شده را تشکیل می دهد، با توجه به تمرکز دولتها برای هدایت منابع برای کاهش تأثیر اقتصادی و اجتماعی همه گیر، سارقان راحت تر می توانند سرقت خود را انجام دهند.

CipherTrace نشان می دهد که بازیگر اصلی جهانی تاکنون طرح پونزی میلیارد دلاری است که توسط Wotoken در چین اداره می شود.

اپراتور کمپین به PlusToken Ponzi وصل شده است که فعالیت بیش از 750000 قربانی که بر اساس کار خودکار از یک الگوریتمی توسط وعده های غیرواقعی بازده زیاد جذب شده اند، نرم افزار معاملاتی که حتی وجود نداشت، توسط  یک سرمایه گذاری که رمزنگاری شده است، که حدود یک میلیارد دلار دارایی رمزپایه را به سرقت رفته است.

سایر حوادث قابل توجه مربوط به کلاهبرداریهای خروجی مانند EOS می باشد، که اکوسیستم و ورشکستگی هایی مانند FCoin که بالغ بر 180 میلیون دلار می باشد.

در سال های گذشته هکرها و کلاهبرداران بیش از 4/4 میلیارد دلار سرقت کرده اند، اما   CyperTrace  خاطرنشان کرد که آنها در جابجایی پول و جلوگیری از اقدامات ضد پولشویی بهتر خواهند شد.

به عنوان مثال، سارقان از طریق صرافی ها 47 درصد كمتر از دارایی های رمزپایه را ارسال می كنند، و همچنین به نظر می رسد آنها پیش از پول در بورس اوراق بهادار از ریشه وجوه سرقت شده خود بهتر می شود.

کلاهبرداری 1.36 میلیون دلاری Cryptocurrency در پنج ماه نخست سال 2020
security/کلاهبرداری-1-36-میلیون-دلاری-cryptocurrency-در-پنج-ماه-نخست

آخرین مطالب سایت
techbord.com Virgin Orbit اولین پرتاب تجاری خود را با حمل ماهواره برای ناسا می بیند
techbord.com به گفته خرده فروشان پردازنده های نسل بعدی اینتل هسته کمتری دارند اما هزینه بیشتری دارند
techbord.com CD Projekt انکار نمایشی Cyberpunk 2077 E3
techbord.com بخش فناوری خودران اینتل Mobileye در حال افزایش سرعت است ، که به تهدیدی واقعی برای تسلا تبدیل می شود
techbord.com اپل می تواند سرویس اشتراک پادکست را در سال 2021 راه اندازی کند
techbord.com مدیر عامل AMD Lisa Su در مورد مشکلات تأمین و آینده پردازنده ها بحث می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.