خبر

 • تک بورد - کلاهبرداری های فیشینگ نتفلیکس در حال محبوب شدن هستند

  کلاهبرداری های فیشینگ نتفلیکس در حال محبوب شدن هستند
  19 روز و 20 ساعت قبل

  با ثبت نام تعداد بیشتری از افراد در سرویس‌های پخش، مجرمان سایبری با استفاده از تکنیک‌های کلاسیک فیشینگ، از مزایای کمتر فناوری استفاده می‌کنند و کاربران را فریب می‌دهند تا اعتبار ورود و اطلاعات پرداخت خود را تحویل دهند.

  غول امنیت سایبری کسپرسکی از محبوبیت روزافزون استفاده از سرویس‌های استریم مانند نتفلیکس، دیزنی پلاس و آمازون پرایم به عنوان طعمه فیشینگ گزارش می‌دهد. کلاهبرداری‌ها از صفحات ثبت نام و فرود جعلی استفاده می‌کنند که در نگاه اول می‌توانند بسیار قانع‌کننده باشند، اما معمولاً نشانه‌هایی از درست نبودن چیزی دارند. به عنوان مثال به مورد زیر نگاه کنید.

  https://techbord.com کلاهبرداری های فیشینگ Netflix در حال افزایش است popular

  یکی از رایج‌ترین ایمیل‌ها، هشدار جعلی Netflix «به‌روزرسانی پرداخت خود» است که بیان می‌کند حساب کاربری یک کاربر تا زمانی که جزئیات پرداخت آن تأیید نشده است، در حالت تعلیق است. باز هم، برخی ممکن است باور کنند که قانع کننده به نظر می رسد، اما بعید است که نتفلیکس واقعی ایمیلی را با «مشتری عزیز» شروع کند. با کلیک بر روی دکمه قرمز رنگ به صفحه جزئیات شخصی جعلی هدایت می شود، صفحه ای که هیچ غلط املایی ندارد، اما تایپ شماره کارت اعتباری شما راهی مطمئن برای دریافت یک سورپرایز بد است.

خبرهای دیگر از امنیت