خبر

 • تک بورد - کسب و کار امنیتی مایکروسافت در سال 2020 10 میلیارد دلار درآمد کسب کرد و در سال گذشته 40٪ رشد داشت

  کسب و کار امنیتی مایکروسافت در سال 2020 10 میلیارد دلار درآمد کسب کرد و در سال گذشته 40٪ رشد داشت
  11 روز و 15 ساعت قبل

  فعالیت مایکروسافت در سال 2020 در میان افزایش تقاضا برای رایانه های شخصی و همچنین مشاغلی که تلاش دیجیتالی سازی کرده و خدمات امنیتی شرکت را انتخاب کرده اند ، به رشد خود ادامه داد. برخی از افزایش درآمد نیز به دلیل کنسول ها بود ، اما ممکن است ادامه مشکلات عرضه تا حدی محدود باشد.

  آخرین گزارش مالی مایکروسافت در حال انتشار است ، و این اولین باری است که این شرکت یادداشت جداگانه ای از درآمد حاصل از خدمات امنیت سایبری خود ثبت می کند. دلیل آن ساده است: این جریان درآمد طی دوازده ماه گذشته کمتر از 10 میلیارد دلار نیست. این 40٪ افزایش سال به سال در مشاغلی است که اکنون 7٪ از درآمد کل شرکت را ایجاد می کند.

  مدیر عامل شرکت مایکروسافت ساتیا نادلا طی تماسی به سرمایه گذاران گفت که "ما به نوعی منتظر ماند تا این نقطه عطف ، عمق ، وسعت و دامنه کاری را که ما انجام می دهیم نشان دهد. "

  رقم 10 میلیارد دلاری محصولاتی مانند Azure Active Directory ، Azure Sentinel ، Azure بود. نظارت ، حفاظت از اطلاعات Azure ، Office 365 ، Microsoft Defender for Endpoint ، Microsoft Information and Governance و Microsoft Cloud App Security.

خبرهای دیگر از امنیت