خبر

 • تک بورد - چگونه می توانید بررسی کنید شماره تلفن شما در نشت داده های فیس بوک وجود دارد یا خیر

  چگونه می توانید بررسی کنید شماره تلفن شما در نشت داده های فیس بوک وجود دارد یا خیر
  28 روز و 14 ساعت قبل

  یک سیب زمینی داغ: در صورتی که مایلید بدانید شماره تلفن شما در میان 553 میلیون نفری است که بخشی از نشت فیس بوک بوده است ، چند روش برای بررسی وجود دارد. وب سایت "آیا من pwned شده ام؟ " یکی از این منابع است و همچنین یک صفحه اختصاصی از وب سایت "اخبار هر روز " یا وب سایت "آیا من Facebook شده ام؟ " وجود دارد ، اما صبر کنید ، ما نمی توانیم تضمین کنیم که شماره تلفن شما را برای اهداف نامعلوم ثبت نمی کند

  آخر هفته گذشته ، 553 میلیون کاربر فیس بوک اطلاعات خود را به یک انجمن هکرها فاش کردند. علی رغم درج اطلاعات شخصی مانند شماره تلفن ، نام کامل ، تاریخ تولد ، آدرس های ایمیل و موارد دیگر ، فیس بوک به افراد آسیب دیده اطلاع نمی دهد.

  فیس بوک هنوز بیانیه رسمی در مورد وضعیت صادر نکرده است. لیز بورژوا ، مسئول ارتباطات پاسخگویی در فیس بوک ، اظهار داشت که "این داده های قدیمی است که قبلاً در سال 2019 گزارش شده بود" و این آسیب پذیری در آگوست 2019 وصله گذاری شده بود ، اما مانع از این شد که یک هکر از بارگذاری 20 گیگابایت داده از 553 میلیون نفر در اینترنت.

  اگر می خواهید شماره تلفن شما به خطر بیفتد ، می توانید پایگاه داده 20 گیگابایتی را از طریق یک فایل تورنت بارگیری کنید یا از یکی از وب سایت های مختلف استفاده کنید که به شما امکان می دهد شماره تلفن خود را در این نشتی بررسی کنید.

  https://techbord.com چگونه می توان شما بررسی می کنید که آیا شماره تلفن شما در نشت داده های فیس بوک وجود دارد

  حداقل سه وب سایت وجود دارد که می توانید شماره تلفن خود را برای آن منظور وارد کنید. معتبرترین گروه haveibeenpwned.com است که توسط Troy Hunt مدیر استرالیایی مایکروسافت مایکروسافت و Microsoft MVP برای امنیت برنامه نویس مدیریت می شود.

  وب سایت "اخبار هر روز" همچنین دارای سیستمی برای بررسی است. اگر شماره تلفن شما درز کرده باشد ، اما فقط برای شماره تلفن های ایالات متحده و استرالیا کار می کند. علاوه بر این ، می توانید به سایت haveibeenfacebooked.com نیز بروید.

  لازم به ذکر است که نمی توانیم تضمین کنیم که این وب سایت ها شماره تلفن شما را ثبت نمی کنند. نوشتن شماره تلفن خود در یک وب سایت ناشناخته ممکن است بعداً برای شما مشکل ایجاد کند. و درصورتی که شماره شما بخشی از این نشت باشد ، از پیام های اسپم و پیامکی که ممکن است دریافت کنید مراقب باشید.

خبرهای دیگر از امنیت