techbord.com وزارت دادگستری و شش متحد ایالات متحده مجدداً درخواست استفاده از درهای پشت در سرویس های رمزگذاری شده را دارند

یک سیب زمینی داغ: مدتهاست که اجازه می دهد مقامات به اطلاعات رمزگذاری شده از طریق درهای پشتی دسترسی پیدا کنند. پس از صدور بیانیه ای از سوی وزارت دادگستری ایالات متحده ، در كنار مقامات شش كشور دیگر ، بیانیه مجدداً مورد توجه قرار خواهد گرفت و از شركت های فن آوری برای ایجاد درهای پشت در خواست می شود تا نیروهای انتظامی پس از صدور قرار قانونی به داده ها دسترسی یابند.

این بیانیه توسط نمایندگان دولت ایالات متحده ، انگلیس ، کانادا ، استرالیا ، نیوزیلند ، هند و ژاپن امضا شده است.

"با این وجود پیاده سازی های خاص فناوری رمزگذاری چالش های مهمی برای امنیت عمومی ، از جمله برای اعضای بسیار آسیب پذیر جوامع ما مانند کودکان سو explo استفاده جنسی ، " "ما از صنعت می خواهیم نگرانی های جدی ما را در مواردی كه رمزگذاری به گونه ای اعمال می شود كه به طور كلی مانع دسترسی قانونی به محتوا می شود ، برطرف سازد."

این سند طولانی ، شرکتهای فن آوری را به دلیل مسئولیتهایشان در جهت محافظت از کاربران فراخوانده است ، اضافه می کند که رمزگذاری پایان به پایان مستقیماً بر این تأثیر می گذارد و خطرات شدیدی را برای ایمنی عمومی ایجاد می کند. این درخواست دسترسی به برنامه های پیام رمزگذاری شده مانند WhatsApp و داده های ذخیره شده محلی را دارد.

" درهای پشت در سرویس های رمزگذاری شده؟ همه من بخاطر آن هستم ، "گفت این هکر

این بیانیه ادامه می دهد: " در حالی که این بیانیه بر روی چالش های ناشی از رمزگذاری پایان به پایان متمرکز است ، این تعهد در طیف وسیعی از سرویس های رمزگذاری شده موجود ، از جمله رمزگذاری دستگاه اعمال می شود ، برنامه های رمزگذاری شده سفارشی و رمزگذاری در سیستم عامل های یکپارچه ، "

بحث رمزگذاری در سال 2016 هنگامی که اپل از کمک به FBI برای باز کردن قفل آیفون 5c متعلق به سید ریزوان فاروک - یکی از تیراندازان سن برناردینو - خودداری کرد ، بر سرفصل ها حاکم بود. این آژانس سرانجام با استفاده از شخص ثالثی که شایعه می شود شرکت پزشکی قانونی موبایل اسرائیل Cellebrite است ، با هزینه تقریبا 900000 دلار استفاده کرد.

در اوایل سال جاری ، گروهی از سه سناتور لایحه جدیدی را به نام دسترسی قانونی به قانون رمزگذاری شده داده که به مجریان قانون این امکان را می دهد تا درخواست دسترسی به داده های رمزگذاری شده بر روی دستگاه را بر اساس "علت احتمالی وقوع جرمی" صادر کنند ، به نیروی انتظامی اجازه می دهد تا داده ها را جستجو و ضبط کند. "

رمزگذاری یک مسئله دکمه داغ واقعی است. اکثر مردم ، به خصوص کاربران با فن آوری بیشتر ، بسیار خوشحال هستند که می دانند داده های آنها ایمن ، خصوصی است و نمی توان به آنها دسترسی داشت. از طرف دیگر ، دولت ها ترجیح می دهند هیچ چیز غیرقابل دسترسی نباشد و غالباً تحت پوشش کمی بدبینانه حمایت از کودکان و جلوگیری از تروریسم خواستار تغییر می شوند.

وزارت دادگستری و شش متحد ایالات متحده مجدداً درخواست استفاده از درهای پشت در سرویس های رمزگذاری شده را دارند
security/وزارت-دادگستری-و-شش-متحد-ایالات-متحده-مجددا-درخواست.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com 7.5 میلیارد دلار خرید مایکروسافت برای ZeniMax توسط نهادهای نظارتی تأیید شده است
techbord.com ظرف بخرید تا Republic Wireless و 200000 مشترک آن را به دست آورید
techbord.com Super Nintendo World سرانجام پس از تاخیر همه گیر در 18 مارس افتتاح می شود
techbord.com Modder حافظه را در GeForce RTX 3070 تا 16 GB دو برابر می کند
techbord.com پی پال برای سخت گیری امنیت در حال خرید استارت آپ ارزهای رمزپایه Curv است
techbord.com یک مک پرو 64 هسته ای با قیمت 19000 دلار + شایعه وارد سال آینده
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.