هکر Riot Games کد منبع League of Legends، TFT و یک برنامه ضد تقلب را سرقت کرد.

Riot Games، توسعه دهنده League of Legends و Valorant اخیراً یک رخنه امنیتی را فاش کرده است. این شرکت گفت که در حال حاضر همه پاسخ‌ها را ندارد، اما می‌خواهد به کاربران اطلاع دهد که در این مرحله، هیچ نشانه‌ای مبنی بر به خطر افتادن اطلاعات بازیکن یا شخصی وجود ندارد.

Riot Games در مجموعه‌ای از توییت‌ها اعلام کرد که محیط توسعه آن‌ها هفته گذشته از طریق یک حمله مهندسی اجتماعی به خطر افتاده است. توسعه‌دهنده در حین کار و ادامه تحقیقات خود درخواست صبر کرد، اما این حادثه در حال حاضر اثر خود را در نقشه راه شرکت به جا گذاشته است.

Riot Games گفت این نقض موقتاً بر توانایی آنها تأثیر گذاشته است. انتشار محتوا به عبارت دیگر، آن‌ها انتظار دارند که انتشار وصله‌ها را در چند بازی کند کند.

همانطور که قول داده بودیم، می‌خواستیم شما را در مورد وضعیت حمله سایبری هفته گذشته به‌روزرسانی کنیم. در آخر هفته، تجزیه و تحلیل ما تأیید کرد که کد منبع لیگ، TFT و یک پلتفرم ضد تقلب قدیمی توسط مهاجمان استخراج شده است. 1/7 https://t.co/IogE05HaD1

— Riot Games (@riotgames) 24 ژانویه 2023

در به‌روزرسانی‌ای که اوایل امروز به اشتراک گذاشته شد، Riot Games گفت هکرها کد منبع League of Legends را به خطر انداخته‌اند. ، تاکتیک های مبارزه تیمی و یک پلتفرم قدیمی ضد تقلب. Riot گفت که قرار گرفتن در معرض کد منبع می تواند احتمال ظهور تقلب های جدید را افزایش دهد.

کد سرقت شده همچنین شامل چندین ویژگی آزمایشی است که هنوز آن را به صورت عمومی منتشر نکرده بودند. بیشتر این محتوا در مرحله نمونه اولیه بود، بنابراین هیچ تضمینی وجود ندارد که هرگز اجرا شود.

این تیم همچنین یک ایمیل باج دریافت کرد، اما به صراحت اعلام کرد که اجرا نخواهند شد. پرداخت می کند.

Riot با مشاوران امنیتی و مجریان قانون همکاری می کند زیرا آنها همچنان به بازرسی سیستم خود و تحقیق درباره گروه مسئول حمله ادامه می دهند.

توئیتی جداگانه از لیگ رسمی افسانه ها حساب کاربری خاطرنشان می کند که این حادثه ممکن است بر تحویل وصله 13.2 تأثیر بگذارد، اما تیم اضافه کردند که اخیراً یک تعمیر فوری را تکمیل کردند که شامل بسیاری از محتوایی است که در ابتدا برای وصله 13.2 برنامه ریزی شده بود. به دنبال پخش زنده آن در 26 ژانویه باشید. سایر محتواها، مانند Ahri ASU، تا پچ 13.3 که برای 8 فوریه برنامه ریزی شده است، ارائه نخواهد شد.

حساب توییتر Teamfight Tactics احساسات مشابهی را بازتاب داد. تغییراتی که وارد آن نشدند در فوریه به وصله اصلی بعدی منتقل می‌شوند یا از طریق رفع‌های فوری دیگر اجرا می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *