خبر

 • تک بورد - هکرها در نقض گسترده داده ها ، کد منبع و موارد دیگر را از Electronic Arts می دزدند

  هکرها در نقض گسترده داده ها ، کد منبع و موارد دیگر را از Electronic Arts می دزدند
  6 روز قبل

  گزارش شده است که الکترونیک آرتز قربانی هکرهایی شده است که ادعا می کنند تقریباً با ارزش 780 گیگابایت داده از دست رفته اند. همانطور که بدون شک دیده اید ، این روزها تخلفات امنیتی با هزینه ای اندک انجام می شود. EA این یکی را به عنوان جزئی جزئی بازی می کند و خوشبختانه هیچ اطلاعاتی از بازیکن در این نقض به خطر نیفتاده است.

  مادربرد برای اولین بار در مورد این موضوع گزارش داد ، با اشاره به منبعی که به مجامع مختلف هک زیرزمینی دسترسی داشت ، آنها را از بین برد. به ازای ارسال های انجمن ، هکرها گفتند که کد منبع FIFA 21 را علاوه بر کد برای سرور خواستگاری بازی به دست آوردند. آنها همچنین کد منبع و ابزارهای لازم برای موتور بازی Frostbite را که باعث ایجاد امتیازاتی مانند Battlefield ، Madden NFL و FIFA می شود ، کنار گذاشتند.

  گفته می شود سایر دارایی های جمع شده در Heist شامل چارچوب های اختصاصی EA و SDK است.

  مادربرد گفت: این محموله در سایت های مختلف هک زیرزمینی به طور فعال برای فروش است. مشخص نیست هکرها چقدر اطلاعات را درخواست می کنند.

  https://techbord.com هکرها سرقت می کنند کد منبع و موارد دیگر از Electronic Arts در نقض گسترده داده ها

  انتشار این خبر به EA رسیده است ، وی تأیید کرده است که آنها نقض کرده اند و اطلاعات ذکر شده توسط هکرها واقعاً به خطر افتاده است. پاسخ سخنگوی EA در زیر بازتولید شده است:

  "ما در حال تحقیق در مورد حادثه اخیر نفوذ به شبکه خود هستیم که در آن مقدار محدودی از کد منبع بازی و ابزارهای مربوطه به سرقت رفته است. به هیچ اطلاعاتی از بازیکن دسترسی پیدا نشده است ، و ما هیچ دلیلی نداریم که باور کنیم خطری در حفظ حریم خصوصی بازیکن وجود دارد. به دنبال این حادثه ، ما قبلاً در زمینه امنیت پیشرفت کرده ایم و منتظر تأثیر آن در بازی ها یا تجارت خود نیستیم. ما به طور فعال با مقامات اجرای قانون و دیگر کارشناسان در حال کار هستیم بخشی از این تحقیقات جنایی در حال انجام است. "

  ارزش سهام الکترونیک آرت کمی در اخبار فرو ریخت اما در حال حاضر در حال جبران است و از زمان نوشتن این مقاله فقط 0.50 درصد معامله شده است.

  مستد هد اعتبار: charnsitr

خبرهای دیگر از امنیت