خبر

 • تک بورد - هکرها به دنبال نقض گسترده اطلاعات ، Twitch را با تصاویر جف بزوس ناسزا می گویند

  هکرها به دنبال نقض گسترده اطلاعات ، Twitch را با تصاویر جف بزوس ناسزا می گویند
  14 روز و 5 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ پس از نشت گسترده Twitch در اوایل این هفته ، هکرها اکنون از منطق پیش فرض این پلتفرم برای سرگرمی خود استفاده می کنند. گفته می شود همه اینها بر روی پلتفرم متعلق به آمازون در نتیجه بی توجهی مستقیم به مسائل امنیتی در حال افزایش است ، بنابراین به نظر می رسد این می تواند فقط یک شروع باشد.

  Twitch هفته سختی را پشت سر گذاشته است و هنوز به پایان نرسیده است. صبح امروز ، هکرها توانستند برای چند ساعت پلتفرم را خدشه دار کنند ، ظاهراً هیچ چیز غیر از خنده خود آنها را قطع نکرده بود. جستجوی GTA V ، Dota 2 ، Apex Legends ، Minecraft ، Smite ، Overwatch ، Dead by Daylight ، Final Fantasy XIV و چندین بازی دیگر. ظاهراً هکرها بسیاری از تصاویر بازی در پس زمینه را با عکس های وحشتناک رئیس و بنیانگذار آمازون که می توانستند پیدا کنند ، جایگزین کردند.

  صبح زود ، چندین پس زمینه بازی Twitch با آنچه به نظر می رسد چهره جف بزوس هک شد pic.twitter.com/BmWZfb5uWH

  - جیک لاکی (JakeSucky) 8 اکتبر 2021

  در هنگام نوشتن ، محتمل ترین توضیح برای این امر این است که برخی از افرادی که گنجینه ای از اطلاعات و کد در مورد عملکردهای داخلی Twitch در حال سوء استفاده از عملکرد سایت برای سرگرمی است. همانطور که در مورد همه چنین نشتی هایی وجود داشت ، زمان استفاده از آن تنها یک زمان بود و این احتمالاً تازه آغاز راه است.

  همه چیز از روز سه شنبه شروع شد ، هنگامی که شخصی در 4Chan یک پیوند تورنت به بیش از 125 گیگابایت کد منبع ، اسناد API ، ابزارهای داخلی و پروژه های منتشر نشده ، و موارد دیگر. ظاهراً این کار برای تحریک رقابت بیشتر در فضای پخش ویدئو انجام شده است ، اما بسیاری از افراد با دریافت نشتی ناخالص برای موفق ترین پخش کننده های Twitch جذب شده اند.

  Twitch در حال تحقیق است این حادثه رخ داد ، اما فقط تأیید کرد که "شخص ثالث مخرب " از خطایی در تغییر پیکربندی سرور برای انجام هک سوء استفاده کرده است و اطلاعات حساس مانند اطلاعات کارت اعتباری در معرض نمایش قرار نگرفته است. با این حال ، چندین کارمند سابق به The Verge گفتند که وضعیت بسیار پیچیده تر از آن چیزی است که شرکت مایل به اعتراف است.

  یک منبع ادعا کرد که Twitch چندین هشدار در مورد مسائل امنیتی و ایمنی دریافت کرده است ، اما شرکت اغلب آنها را نادیده گرفت زیرا در تلاش برای راه اندازی ویژگی های جدید و توسعه هرچه سریعتر پلتفرم بود.

خبرهای دیگر از امنیت