techbord.com هکرها با فروش حساب های دزدیده شده Fortnite ثروت زیادی کسب می کنند

وب تاریک با اطلاعات سرقتی برای فروش پر شده است ، از جزئیات شخصی گرفته تا شماره کارت اعتباری تا اعتبار ورود به سیستم. در مورد مورد دوم ، فقط سایت های بانکی نیستند که مجرمان می خواهند به آن دسترسی پیدا کنند - حساب های بازی های ویدیویی دزدیده شده یک بازار سیاه است که اکنون بیش از 1 میلیارد دلار در سال درآمد کسب می کند ، بخش عمده ای از آن از ورود Fortnite حاصل می شود.

گزارشی از Night Lion Security با عنوان "اقتصاد جرایم اینترنتی زیرزمینی Fortnite " نشان می دهد که هکرها از ابزارهای خودکار کرک استفاده می کنند که می تواند 500 حساب Fortnite را در هر ثانیه کاوش کند. سیستم ها بررسی می کنند که آیا اعتبار از نشت های قبلی مربوط به بازی با Fortnite کار نمی کند. با وجود هشدارها مبنی بر عدم وجود ، میلیونها نفر هنوز از همان رمزهای عبور در چندین سایت و خدمات استفاده مجدد می کنند.

برخی از حساب های Fortnite دارای پوسته های ارزشمندی هستند ، و طبق این حساب ها به طور متوسط ​​بین 200 تا 250 دلار به فروش می رسد. ، بنیانگذار ، رئیس تحقیقات و استراتژی امنیتی در شب امنیت شیر ​​(از طریق اخبار بلومبرگ). بسیاری از حساب های با ارزش تر می توانند هزاران دلار درآمد داشته باشند.

"آنها نمی توانند با تقاضای برخی از حساب ها ادامه دهند." "آنها آن را به افرادی که می خواهند بازی را با این حساب انجام دهند فروخته اند. شاید کسی فقط نمی خواهد 100 ساعت تلاش کند تا به آنجا برسد. "

Epic Games می گوید فروش حساب های Fortnite امری است نقض شرایط خدمات آن ، و سعی در بازگرداندن آنها به مالکان دارد. این شرکت برای جلوگیری از حساب های سرقتی از محافظاتی از جمله captcha ، IP شهرت ، یادگیری ماشین و فناوری اختصاصی استفاده می کند ، اما هکرها برای دور زدن این سیستم ها از ترفندهایی استفاده می کنند. یکی گفت که او هر ماه بیش از 10،000 دلار برای خدمات چرخش پروکسی می پردازد و این در بالای ابزار جستجوگر Fortnite است که می تواند ماهیانه 2000 دلار برای یک مجوز هزینه کند. این یک حرفه گران قیمت اما اغلب پردرآمد است و برخی از مجرمان در هر هفته 25000 دلار درآمد کسب می کنند.

https://techbord هکرها .com با فروش حساب های دزدیده شده Fortnite ثروت زیادی کسب می کنند

مغازه ای که حساب های Fortnite دزدیده شده را می فروشد

حساب های سرقتی به صورت دسته ای در سرویس هایی مانند تلگرام و Discord فروخته می شود. اینها توسط دارندگان وب سایت های نامعتبر خریداری می شود و آنها را به مصرف کنندگان می فروشند. ترویا گفت که یک فروشنده روزانه 20،000 دلار برای فروش حساب های Fortnite می کند. مشاهده کرد که تعداد بازیکنان آنها در حین قفل افزایش یافته است.

هکرها با فروش حساب های دزدیده شده Fortnite ثروت زیادی کسب می کنند
security/هکرها-با-فروش-حساب-های-دزدیده-شده-fortnite-ثروت-زیادی-کسب.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com بهترین روترهای Wi-Fi 2020
techbord.com چگونه منوی زمینه Windows 10 را سفارشی کنیم
techbord.com Ryzen 7 5800U AMD در Geekbench نشان داده می شود ، در مقابل تلفن همراه Zen 2 امیدوار کننده به نظر می رسد
techbord.com پوشه
techbord.com زیراکس PARC فیس بوک ، توییتر و اسنپ را به نقض چندین حق ثبت اختراع خود متهم می کند
techbord.com در اینجا کشورهایی با بیشترین و کم هزینه ترین اینترنت وجود دارد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.