خبر

 • تک بورد - نظرسنجی کسپرسکی: 30 درصد از مردم معتقدند استفاده از نرم افزارهای استالکر برای جاسوسی از همسرشان اشکالی ندارد.

  نظرسنجی کسپرسکی: 30 درصد از مردم معتقدند استفاده از نرم افزارهای استالکر برای جاسوسی از همسرشان اشکالی ندارد.
  19 روز و 16 ساعت قبل

  Stalkerware دسته‌ای از نرم‌افزارها است که به شخص اجازه می‌دهد از دیگری جاسوسی کند، اغلب با نصب نرم‌افزار بر روی دستگاه تلفن همراه هدف بدون اطلاع او. چنین برنامه‌هایی که اغلب به عنوان برنامه‌های کنترل والدین یا راه‌حل‌های ضد سرقت ظاهر می‌شوند، می‌توانند فعالیت‌های اینترنتی را نظارت کنند، مکان کاربر را ردیابی کنند و صدا و تصویر ضبط کنند و از جمله عملکردهای دیگر هستند.

  کسپرسکی اخیراً یک نظرسنجی را برای سنجش ادراک عمومی در رابطه با حریم خصوصی - به ویژه تعقیب دیجیتال - در بین افرادی که در یک رابطه هستند سفارش داده است. نتایج ممکن است شما را شگفت زده کند.

  در میان بیش از 21000 نفری که در 21 کشور در یک رابطه با یکدیگر یا در گذشته بوده اند، مورد بررسی قرار گرفته اند، 30 درصد خیره کننده معتقدند که نظارت بر فعالیت های دیجیتالی شریکشان خوب است. در این زیر مجموعه، بیش از نیمی از آنها گفتند که انجام این کار فقط در شرایط خاصی مناسب است.

  https://techbord. com نظرسنجی کسپرسکی: 30 درصد از مردم معتقدند استفاده از نرم افزارهای استالکر برای جاسوسی از همسرشان اشکالی ندارد

  یک موقعیت قابل قبول چیست؟ نتایج نظرسنجی نشان می‌دهد که 64 درصد از کسانی که معتقدند نظارت بر شریک زندگی‌شان درست است، می‌گویند که اگر فکر می‌کردند خیانت می‌کنند، این کار را انجام می‌دهند، در حالی که 63 درصد گفتند که اگر به ایمنی مربوط باشد، این کار را انجام می‌دهند. نیمی از این گروه نیز اگر فکر می‌کردند درگیر فعالیت‌های مجرمانه بوده‌اند، از همسر خود جاسوسی می‌کنند.

  نزدیک به سه نفر از هر چهار نفر (74 درصد) از شرکت‌کنندگان در نظرسنجی می‌گویند که هرگز از طریق فناوری تحت تعقیب قرار نگرفته‌اند.

  اگر stalkerware را در دستگاه خود پیدا کنید چه واکنشی نشان می دهید؟ اکثر (83 درصد) شرکت‌کنندگان در نظرسنجی گفتند که اگر بدون رضایت یک برنامه مانیتورینگ بر روی دستگاهشان نصب شده باشد با شریک زندگی خود مواجه خواهند شد، اگرچه گزارش اشاره می‌کند که ایستادگی در برابر شریک در این شرایط تنها ممکن است خطر قربانی نرم افزارهای مخرب را تشدید کند. چهره ها.

خبرهای دیگر از امنیت