خبر

 • تک بورد - معاملات بیت کوین به ارزش 5.2 میلیارد دلار به باج افزار مرتبط است ، قیمت این سکه تقریباً به 64800 دلار می رسد

  معاملات بیت کوین به ارزش 5.2 میلیارد دلار به باج افزار مرتبط است ، قیمت این سکه تقریباً به 64800 دلار می رسد
  20 روز و 8 ساعت قبل

  بیت کوین به طور فزاینده ای به گزینه ای جذاب برای اهداف شستشو تبدیل شده است ، علاوه بر این به بسیاری از افراد اجازه می دهد از طریق روش های غیرقانونی پول به دست آورند به لطف فناوری تا حد زیادی غیرقابل کنترل که بر اساس آن است. دولت ایالات متحده اخیراً توجه بیشتری به فضای ارزهای رمزنگاری شده نشان داده است ، اما این نشان داد که تقریباً 5.2 میلیارد دلار معاملات بیت کوین با پرداخت باج افزار ارتباط دارد.

  همانطور که در گزارش منتشر شده توسط شبکه خزانه داری ایالات متحده در شبکه اجرای جنایات مالی (FinCEN) منتشر شده است ، معاملات مربوط به باج افزارها در 6 ماه اول 2021 به 590 میلیون دلار رسید. این مبلغ در حال حاضر از رقم 416 میلیون دلار گزارش شده برای سال 2020 فراتر است.

  میانگین کل ماهانه میزان مشکوک معاملات باج افزارها 66.4 میلیون دلار و میانگین آن 45 میلیون دلار است. "FinCEN بیت کوین (BTC) را متداول ترین روش پرداخت مربوط به باج افزار در معاملات گزارش شده می داند ، " این گزارش فاش می کند.

  اطلاعات جالب تری که در این تحقیقات کشف شد این واقعیت است که مبلغ 5.2 میلیارد دلار معامله به پرداخت های مربوط به باج افزار بیت کوین متصل شده است. این رقم به 10 نوع رایج ترین باج افزار متصل شده است.

  https://techbord.com به ارزش 5.2 میلیارد دلار معاملات بیت کوین مرتبط با باج افزار ، سکه تقریباً بالغ بر 64،800 دلار است

  تحقیقات FinCEN با بررسی 2،184 گزارش فعالیت مشکوک (SAR) که در دهه گذشته ، بین ژانویه 2011 و ژوئن ، ثبت شده است ، این رقم را کشف کرده است. 2021. 68 نوع باج افزار شناسایی شد که REvil/Sodinokibi ، Conti ، DarkSide ، Avaddon و Phobos بیشترین عاملان گزارش شده بودند.

  مطالب مرتبط: تکامل باج افزارها: چگونه به اینجا رسیدیم؟

  گروه های باج افزار به وضوح از پول رمزنگاری شده برای پولشویی استفاده می کنند ، اما خزانه داری ایالات متحده برنامه هایی را برای جلوگیری از چنین فعالیت هایی اعلام کرده است. ماه گذشته ، این وزارتخانه اولین تحریم خود را علیه صرافی ارزهای دیجیتال فاش کرد.

  در جاهای دیگر ، بیت کوین با عبور از مرز 60،000 دلار به بالاترین حد در 6 ماه گذشته رسید. از زمان نگارش ، قیمت آن به بالاترین حد خود یعنی 64،863 دلار می رسد که در 14 آوریل 2021 ثبت شده است.

خبرهای دیگر از امنیت