techbord.com مرد کالیفرنیایی که اطلاعات قبل از انتشار را فاش کرد ، به دلیل هک نینتندو ، داشتن پورنو کودک ، به 3 سال محکوم شد

چه اتفاقی افتاده؟ ممکن است نام ریان هرناندز ، جوان 21 ساله کالیفرنیایی که نینتندو را برای سرقت و نشت اطلاعات روی نینتندو سوییچ قبل از انتشار هک کرده بود ، به خاطر بسپارید. او هم به جرم آن جنایت و هم با داشتن پورنوگرافی کودکان به سه سال زندان و هفت سال آزادی تحت نظارت محکوم شده است. علاوه بر این ، وی باید 259،323 دلار جبران خسارت به نینتندو بپردازد.

هنگامی که هنوز در سال 2016 نوجوانی بود ، هرناندز و یکی از همکارانش با سرقت از یک کارمند نینتندو ، مدارک آنها را برای سرقت پرونده های شرکت که شامل "اطلاعات قبل از انتشار در مورد کنسول پیش بینی شده نینتندو سوییچ" بود ، بدست آوردند. دادستان ایالات متحده در ناحیه غربی واشنگتن.

تحقیقات FBI هرناندز را در اکتبر 2017 شناسایی کرد و منجر به مأموران پیگیری وی در محل زندگی والدین شد. او سوگند یاد کرد که جلوی هک شدن خود را بگیرد و تأیید کرد که "اگر عوض قول خود را بجا آورد" عواقب آن را درک کرد.

محکوم شد اما هرناندز به وضوح نگران تهدید به زندان نبود. او حداقل از ژوئن 2018 تا ژوئن 2019 به هک سرورهای Nintendo ادامه داد و پرونده های بیشتری را در رابطه با "بازی های ویدیویی محبوب ، کنسول های بازی و ابزارهای توسعه دهنده" سرقت کرد. او با استفاده از سیستم عامل های آنلاین مانند توییتر و Discord به جنایات خود افتخار می کرد ، و حتی دارای انجمن گفتگوی اختصاصی خود به نام "Hangout Underground Ryan" بود ، جایی که وی اطلاعات سرقت شده و آسیب پذیری های شبکه نینتندو را به اشتراک می گذاشت.

به دنبال FBI در ژوئن 2019 به خانه وی حمله کردند ، ماموران هزاران پرونده محرمانه نینتندو پیدا کردند. آنها همچنین در یکی از درایوهای وی پوشه ای به نام "چیزهای بد" را کشف کردند که حاوی بیش از یک هزار فیلم و تصویر از پورنوگرافی کودکان بود.

هرناندز در ماه فوریه به دلیل اتهامات هک و پورنوگرافی کودکان مقصر شناخته شد. وی روز گذشته به سه سال حبس در "تسهیلات اداره زندان ها برای زندانیان دارای چالش های شناختی" محکوم شد و پس از آن لازم است به عنوان مجرم جنسی ثبت نام کرده و هفت سال آزادی تحت نظارت را به اتمام برساند.

مرد کالیفرنیایی که اطلاعات قبل از انتشار را فاش کرد ، به دلیل هک نینتندو ، داشتن پورنو کودک ، به 3 سال محکوم شد
security/مرد-کالیفرنیایی-که-اطلاعات-قبل-از-انتشار-را-فاش-کرد-به.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Xperia Pro سونی یک گوشی هوشمند 5G 2500 دلاری است که ورودی HDMI دارد
techbord.com کارت گرافیک های دسکتاپ Iris Xe اینتل به OEM ها ارسال می شود
techbord.com گوگل در مورد یک کارزار مهندسی اجتماعی کره شمالی که محققان امنیتی را هدف قرار داده هشدار می دهد
techbord.com پس از آخرالزمان kung-fu RPG Biomutant تاریخ انتشار 25 مه دریافت می کند
techbord.com محققان در حال کار بر روی هوش مصنوعی شطرنج بازی هستند که از مهارت سطح انسان تقلید می کند
techbord.com ریخته گری ها به دنبال گره های فرایند جدید فراتر از 3 نانومتر به GAAFET می روند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.