خبر

 • تک بورد - مردی که به عنوان نماینده پشتیبانی اپل ظاهر شد ، صدها حساب iCloud را برای تصاویر برهنه جستجو کرد

  مردی که به عنوان نماینده پشتیبانی اپل ظاهر شد ، صدها حساب iCloud را برای تصاویر برهنه جستجو کرد
  27 روز و 15 ساعت قبل

  در حدود چهار سال ، مردی از شهرستان لس آنجلس توانست صدها هزار عکس و فیلم را از حساب های iCloud زنان جوان در سراسر ایالات متحده سرقت کند. در حالی که او امنیت iCloud را برای انجام این کار نقض نکرده است ، این یک یادآوری مهم است که هرگز اعتبار Apple ID خود را به کسی واگذار نکنید و از احراز هویت دو مرحله ای برای جلوگیری از دسترسی غیر مجاز به حساب خود استفاده کنید.

  در سال 2014 ، اپل با یکی از بزرگترین اشتباهات امنیتی در تاریخ شرکت روبرو شد ، هنگامی که گروهی از هکرها موفق به سوء استفاده از حساب های بیش از صد چهره مشهور iCloud شدند و به خصوصی آنها دسترسی پیدا کردند. عکس ها و فیلم ها پس از آن چندین مرد مسئول این حادثه شناخته شدند ، که با انتشار محتوای خصوصی در سراسر وب به اوج خود رسید.

  حتی اگر اپل هرگز به نقض واقعی iCloud اعتراف نکرده است ، اما اعتقاد بر این است که این امر توسط اقدامات امنیتی ملایم که امکان حدس زدن گذرواژه را با قوه قهریه فراهم می کرد.

  به سرعت به جلو بروید ، و یک مرد کالیفرنیایی پس از نفوذ به هزاران حساب iCloud با هدف سرقت ، حداقل چهار بار جرم شناخته شده است. تصاویر برهنه از زنان بر اساس گزارشی از لس آنجلس تایمز ، هائو کو چی اعتراف کرد که او از اعضای پشتیبانی مشتریان اپل جعل کرده است تا قربانیان خود را فریب دهند تا اعتبار نامه Apple ID خود را از طریق ایمیل به اشتراک بگذارند.

   https://techbord.com مردی که به عنوان نماینده پشتیبانی اپل ظاهر شد صدها حساب iCloud را برای تصاویر برهنه مورد جستجو قرار داد

  اسناد دادگاه نشان می دهد که مرد 40 ساله چی بیش از 620،000 عکس خصوصی و 9000 ویدئو را که در حساب شخصی Dropbox خود میزبانی کرده بود سرقت کرد تا تصاویر "برنده " را از بقیه مرتب کند. به منظور انجام این کار ، او هیچ یک از حفاظت های امنیتی iCloud را نقض نکرد ، و در عوض از مهندسی اجتماعی و فیشینگ در بیش از 300 قربانی در سراسر ایالات متحده ، که بیشتر آنها زنان جوان بودند ، استفاده کرد.

  برای سالها ، چی به صورت آنلاین با نام مستعار "icloudripper4you " فعالیت می کرد و از دو آدرس Gmail استفاده می کرد که FBI بیش از 500000 ایمیل و 4700 اعتبار iCloud را که قربانیان برای او ارسال کرده بودند ، پیدا کرد. او به تنهایی کار نمی کرد ، اگرچه معتقد است که هویت همدستانش را نمی داند.

  این طرح بین سالهای 2014 تا 2018 کار کرد ، اما بلافاصله پس از تصمیم چی برای به اشتراک گذاشتن آن متلاشی شد عکس ها و فیلم های خصوصی آنلاین. به زودی ، یک شرکت مستقر در کالیفرنیا ، متخصص در حذف عکس های افراد مشهور از وب ، به یک مشتری ناشناس اطلاع داد که در چندین وب سایت پورنوگرافی مطابقت داشته است. به عنوان اپل ، دراپ باکس ، گوگل ، فیس بوک و ارتباطات چارتر ، و در نهایت آنها توانستند آدرس خانه او را پیدا کنند. چی در اوایل ماه جاری به گناه اعتراف کرد و برای هر یک از چهار اتهام به پنج سال زندان محکوم می شود.

  اعتبار تصویر: ایگور استارکوف

خبرهای دیگر از امنیت