خبر

 • تک بورد - مدارس از ابزارهای هک FBI برای دسترسی به تلفن دانش آموزان استفاده می کنند

  مدارس از ابزارهای هک FBI برای دسترسی به تلفن دانش آموزان استفاده می کنند
  3 روز و 15 ساعت قبل

  گزارش نافذ Gizmodo نشان داده است که مناطق مختلف مدرسه ابزارهای دیجیتالی FBI را خریداری کرده و آنها را در برابر دانش آموزان تراز می کنند. حتی بدون رضایت دانش آموز ، افسران مدرسه می توانند به پیام ها ، پرونده ها و گاهی کلیدهای ورود به سیستم خدمات ابری دسترسی پیدا کنند.

  گیزمودو دریافت که از پنج هزار مدرسه دولتی و مدارس نمونه دولتی تصادفی ، هشت مورد در خرید بودجه MDFT (ابزارهای پزشکی قانونی دستگاه همراه) در گزارش بودجه عمومی خود پذیرفته شده اند. مدارس همیشه ملزم به تقسیم بودجه خود نیستند ، بنابراین به احتمال زیاد این فقط بخشی از مدارسی است که MDFT بدست آورده اند.

  در مارس سال جاری ، منطقه مدارس مستقل شمال شرقی هزینه کرد 6،695 دلار برای خدمات Cellebrite. Cellebrite یک طراح اسرائیلی در زمینه سخت افزار پزشکی قانونی است و معتقد است که فناوری آنها نحوه باز کردن قفل FBI از آیفون تیرانداز سن برناردینو است. بر اساس گزارش Vice ، FBI بیش از 2 میلیون دلار برای سخت افزار Cellebrite بین سالهای 2012 و 2016 هزینه کرده است و احتمالاً از آن زمان بیشتر هزینه کرده است.

  در ماه مه ، Cypress-Fairbanks ISD به Oxygen Forensics ، دیگر طراح MDFT پرداخت کرد. ، 2899 دلار. بیشترین هزینه برای هر مدرسه یا منطقه 11582 دلار بوده است. خرید خدمات MDFT از اوایل سال 2013 ادامه می یابد.

  https://techbord.com مدارس از هک FBI استفاده می کنند ابزارهایی برای دسترسی به تلفنهای دانشجویان

  ابزاری موبایل سلبریت

  در آمریکا ، متمم چهارم از شهروندان در برابر جستجوهای بی دلیل محافظت می کند. اجرای قانون معمولاً برای دسترسی به دستگاه فرد مظنون به حکم قضایی احتیاج دارد. با این حال ، یک حکم دادگاه عالی از سال 1985 به افسران مدارس امکان جستجوی وسایل شخصی دانش آموزان بدون حکم را می دهد ، و این به وسایل دیجیتال تعبیر شده است. اگر یک افسر مدرسه دلیل معقولی داشته باشد که معتقد باشد دسترسی به دستگاه دانش آموز شواهدی را اثبات می کند که اثبات می کند قانون یا خط مشی مدرسه نقض شده است ، پس آنها می توانند بدون رضایت دانش آموز به طور قانونی MDFT استخدام کنند.

  < خوشبختانه ، گرچه ، مدارس اغلب قوانین داخلی بهتری راجع به استفاده از MDFT دارند. ناحیه یکپارچه مدرسه لس آنجلس ، که بیش از نیم میلیون دانش آموز را مدیریت می کند ، از اداره پلیس مدرسه لس آنجلس برای دریافت ضمانت نامه استفاده از MDFT در دستگاه های دانش آموزان استفاده می کند. اما شرایط ویژه ای وجود دارد که افسران غیر پلیس منطقه می توانند از MDFT استفاده کنند و مشخص نیست که آنها به ضمانت نامه احتیاج دارند یا خیر.

  گزارش Gizmodo را به طور کامل بخوانید داستان.

  اعتبار تصویر: کیو آزوما

خبرهای دیگر از امنیت