techbord.com محقق ادعا می کند با حدس زدن رمز ورود به حساب توییتر ترامپ دسترسی پیدا کرده است - کاخ سفید و توییتر آن را رد می کنند

TL؛ DR: یک محقق امنیتی هلندی می گوید که وی هفته گذشته با حدس زدن رمز ورود خود به حساب توئیتر دونالد ترامپ - "maga2020! " دسترسی پیدا کرده است. "در حال وقوع یک هک.

روزنامه هلندی de Volkskrant گزارش داد که محقق ، ویکتور گورس ، ادعا می کند رمز پنجره ترامپ را در تلاش پنجم حدس زده است. این امکان را برای وی فراهم کرد تا به پیامهای مستقیم رئیس جمهور دسترسی پیدا کند ، با نام خود پست بگذارد و تغییرات نمایه ایجاد کند. گورس اظهار داشت که از کشف امنیت حساب با استفاده از احراز هویت دو عاملی ناامید شده است.

"من انتظار داشتم که پس از چهار تلاش ناموفق مسدود شود. یا حداقل از من خواسته می شود اطلاعات اضافی ارائه دهد ، " وی به این نشریه گفت.

برخی از رمزهای عبور Geverrs شامل "MakeAmericaGreatAgain " و "Maga2020 " قبل از تلاش برای "maga2020!"

در روز هلندی می گوید که هواپیماربایی رخ داده است ، حساب ترامپ در توییتی مقاله ای از سایت خبری طنز Babylon Bee با عنوان ، "توئیتر شبکه را خاموش می کند تا از انتشار اخبار منفی بادن جلوگیری کند." مجله هلندی Vrij Nederland ، که همچنین تصویری از آن را منتشر کرد گورس می گوید که وی هنگام دسترسی به حساب کاربری را انجام داده است ، نشان می دهد این توئیت ممکن است توسط محقق ارسال شده باشد.

https://techbord.com محقق ادعا می کند با حدس زدن رمز ورود به حساب توییتر ترامپ دسترسی پیدا کرده است - کاخ سفید و توییتر آن را انکار می کنند

" من نمی گویم که این کار را کردم. کلاه اگر من خودم بودم که توییت را ارسال می کردم؟ سپس ترامپ باید اعتراف کند که هرگز مقاله Babylon Bee را نخوانده و این توییت مزخرف را ارسال نکرده است ، یا باید تأیید کند که شخص دیگری این توییت را پست کرده است. "

Geverrs می گوید که سعی کرده هشدار دهد تیم مبارزات انتخاباتی و خانواده ترامپ ، آژانس های آمریکایی و توییتر در مورد عدم امنیت در حساب رئیس جمهور اما پاسخی دریافت نکردند. یک روز بعد ، تأیید دو مرحله ای در توییتر ترامپ فعال شد. دو روز پس از آن ، گزارش شده است که سرویس مخفی برای تشکر از Geverrs بخاطر برجسته سازی مسئله امنیتی در تماس بوده است.

توئیتر هرگونه هک را انکار کرده است. " ، از جمله مقاله منتشر شده در هلند امروز. ما اقدامات امنیتی حساب را به طور فعالانه برای گروه تعیین شده از حسابهای توییتر پررنگ و مرتبط با انتخابات در ایالات متحده ، از جمله شعب دولت فدرال ، اجرا کردیم. "سخنگوی شرکت گفت. جودر ، معاون وزیر مطبوعات کاخ سفید به فوربس گفت: "این کاملاً درست نیست ، اما ما در مورد اقدامات امنیتی پیرامون حساب های رئیس جمهور در رسانه های اجتماعی اظهارنظر نمی کنیم".

گورس می گوید این چهارمین بار است که در چهار سال گذشته به توییتر ترامپ دسترسی پیدا می کند. وی با همکاری دو محقق دیگر با به دست آوردن رمز عبور خود - "yourefired " - از نقض امنیت در سال 2016 وارد حساب کاربری خود شد

در ماه جولای ، حساب های توئیتری باراک اوباما ، اپل ، جو بایدن و سایر افراد به دلیل کلاهبرداری رمزنگاری ربوده شد.

محقق ادعا می کند با حدس زدن رمز ورود به حساب توییتر ترامپ دسترسی پیدا کرده است - کاخ سفید و توییتر آن را رد می کنند
security/محقق-ادعا-می-کند-با-حدس-زدن-رمز-ورود-به-حساب-توییتر-ترامپ.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com پیش سفارش دکل های بازی Ryzen 5 Aya Neo در سراسر جهان در دسترس است
techbord.com 7.5 میلیارد دلار خرید مایکروسافت برای ZeniMax توسط نهادهای نظارتی تأیید شده است
techbord.com ظرف بخرید تا Republic Wireless و 200000 مشترک آن را به دست آورید
techbord.com Super Nintendo World سرانجام پس از تاخیر همه گیر در 18 مارس افتتاح می شود
techbord.com Modder حافظه را در GeForce RTX 3070 تا 16 GB دو برابر می کند
techbord.com پی پال برای سخت گیری امنیت در حال خرید استارت آپ ارزهای رمزپایه Curv است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.