خبر

 • تک بورد - مایکروسافت و مک آفی بخشی از ائتلاف ضد باج افزار تازه تشکیل شده هستند

  مایکروسافت و مک آفی بخشی از ائتلاف ضد باج افزار تازه تشکیل شده هستند
  24 روز و 19 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ Ransomware مشکلی است که بدتر می شود. در تلاش برای مقابله با تهدید فزاینده ، گروهی از شرکت های فناوری ، شرکت های امنیتی و غیرانتفاعی ائتلافی ایجاد کرده اند: Ransomware Task Force (RTF).

  Ransomware ممکن است رایج ترین و سودآورترین نوع بدافزار نباشد ، اما با هدف قرار دادن مجرمان اینترنتی برای دولت های محلی و بیمارستان ها ، خطرناک ترین خطرناک بودن آنها است.

  ایجاد شده توسط انستیتوی امنیت و فناوری (IST) ، RTF دارای نام های بزرگ فناوری مانند مایکروسافت ، مک آفی و سیتریکس است. این هدف ایجاد یک چارچوب روشن از راه حل های عملی برای مقابله با تهدیدات باج افزار است.

  ما خوشحالیم که به عضویتIST_org به عنوان عضوی از آنها در #RansomwareTaskForce ، یک ائتلاف گسترده از متخصصان برتر در بخش های دولتی و خصوصی ، عضو خواهیم شد. در تلاش برای کاهش قابل توجه تهدید # باج افزار است. بیشتر بدانید. https://t.co/mOJwwOlhuf pic.twitter.com/6aLo0DnBNV

  - McAfee_Gov (@ McAfee_Gov) 21 دسامبر 2020

  "RTF راه حل های موجود را در سطوح مختلف زنجیره کشتن باج افزار ارزیابی می کند ، شناسایی خلاsهای موجود در کاربرد راه حل ، و ایجاد یک نقشه راه از اهداف مشخص و نقاط عطف عملی برای تصمیم گیرندگان سطح بالا ، "در اعلامیه IST آمده است.

  RTF همچنین مقالات تخصصی را سفارش داده و سهامداران مختلف را در سراسر صنایع درگیر می کند" در مورد راه حلهای تأیید شده تجمیع می شوند. "

  نوزده عضو بنیانگذار RTF عبارتند از: تیم امنیت بنیاد Stratigos Cymru Third Way UT Austin Stauss Center Venable LLP

  امید است که با همکاری یکدیگر ، سازمان ها موفقیت بیشتری در آنچه که به عنوان یک شکست باخت به نظر می رسد ، پیدا کنند. فیلیپ راینر ، مدیر اجرایی IST ، گفت: "بسیاری از گروه ها سعی می کنند در یک سیلوی بخش به بخش دیگر به این مسئله نزدیک شوند." "اگر در یک رویکرد بخشی باقی بمانیم ، نمی توانیم موفق شویم."

  سال گذشته حملات باج افزار با جهش 41 درصدی به دلیل متوسط ​​پرداخت به 190،946 دلار رسید.

  بسیاری از شرکت های بزرگ در سال 2020 مورد ضربه قرار گرفتند. ، از جمله Carnival Corp ، Canon ، Garmin ، Mattel و Capcom. جدیدترین نرم افزار باج افزار که به سرخط خبرها آمد ، برنامه جعلی Cyberpunk 2077 «تلفن همراه» بود.

خبرهای دیگر از امنیت