خبر

 • تک بورد - مایکروسافت حمله 2.4 Tbps DDoS را که یکی از بزرگترین حمله های ثبت شده تا کنون است ، کاهش داد

  مایکروسافت حمله 2.4 Tbps DDoS را که یکی از بزرگترین حمله های ثبت شده تا کنون است ، کاهش داد
  9 روز و 10 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ مایکروسافت فاش کرده است که با استفاده از سرویس رایانش ابری Azure شرکت ، می تواند حمله DDoS 2.4 ترابیت بر ثانیه (Tbps) را کاهش دهد که یکی از مشتریان خود را هدف قرار داده است. با انجام این کار ، غول فناوری با موفقیت یکی از بزرگترین حملات توزیع شده خدمات منعقد شده را که تا کنون ثبت شده است دفع کرد.

  امیر دهان ، مدیر ارشد برنامه در شبکه Azure ، نحوه انجام حمله ای را که در پایان ماه اوت رخ داد ، توضیح داد. این حمله تقریباً شامل 70،000 "منبع" از منطقه آسیا و اقیانوسیه از جمله مالزی ، ویتنام ، تایوان ، ژاپن و چین بود. ایالات متحده همچنین به عنوان کشوری که دارای ظرفیت های مختلف بود ، ذکر شد.

  حمله بزرگ DDoS در سه مرحله کوتاه در مدت زمان بیش از 10 دقیقه انجام شد. موج اول با سرعت 2.4 Tbps ، موج دوم با 0.55 Tbps و سرانجام موج سوم با سرعت 1.7 Tbps افزایش یافت.

  هدف حمله DDoS این است که وب سایت یا سرویس را با ترافیک به سطح بسیار بالایی غوطه ور کند. نمی تواند کار کند ، به طور م theثر هدف را مجبور به آفلاین می کند. آنها توسط شبکه ای متشکل از ماشین آلات آلوده به بدافزار انجام می شوند و در نتیجه به مهاجم اجازه می دهد آن را از راه دور کنترل کند.

  https://techbord.com مایکروسافت حمله 2.4 Tbps DDoS را کاهش داد ، یکی از بزرگترین حمله های ثبت شده تا کنون

  با وجود اندازه رکورد حمله ، مایکروسافت تأیید کرد که نمی تواند به لطف ظرفیت کاهش توزیع شده ، به زیرساخت های آنها نفوذ نکنید ، که می تواند "به طور گسترده ای حجم بالایی از تهدیدهای DDoS را جذب کند." پلت فرم حفاظتی Azure قادر است ده ها ترابیت حملات DDoS را بدون تأثیر بر مشتریان انجام دهد. .

  داهان گفت بزرگترین حمله DDoS قبل از این اعلام ، حمله 1 Tbps بود که سال گذشته در سه ماهه سوم 2020 رخ داد. امسال ، اگرچه در مقایسه با 25 درصد افزایش حملات گزارش شده است. تا Q4 2020 ، پلت فرم ابری مایکروسافت Azure در نیمه اول حمله DDoS بیش از 625 مگابیت بر ثانیه را تجربه نکرده است f از سال 2021.

  جلوگیری از دومین حمله بزرگ DDoS که تا کنون ثبت شده است ، برای مشتریان بالقوه مایکروسافت چندان بد نیست. اما افتخار بزرگترین حمله ای که تاکنون ثبت نشده است متعلق به گوگل است که در سال 2017 2.54 Tbps را کاهش داد.

خبرهای دیگر از امنیت