خبر

 • تک بورد - قانونگذاران آمریکایی در مورد توانایی آمازون در ذخیره ایمن کاغذ کف دست مطمئن نیستند

  قانونگذاران آمریکایی در مورد توانایی آمازون در ذخیره ایمن کاغذ کف دست مطمئن نیستند
  8 روز و 13 ساعت قبل

  آمازون 10 دلار اعتبار به هر کسی ارائه می دهد که چاپ کف دست آنها را در حساب های آمازون خود برای اهداف احراز هویت در فروشگاه های خود اسکن و ذخیره کند ، و این چیزی است که باعث نگرانی سناتورهای آمریکایی شده است. دیروز ، گروهی از سناتورها با ارسال نامه ای به آمازون نگرانی های خود را توضیح دادند و س questionsالاتی را که مایل بودند به آنها پاسخ داده شود ، لیست کردند.

  با آمازون وان ، این شرکت امیدوار است که با اسکن کف دست شما ، هزینه مواد غذایی شما را ساده تر و سریعتر انجام دهد. در حال حاضر ، می توانید از آن در چند فروشگاه Amazon Go ، Amazon Books و فروشگاه 4 ستاره آمازون استفاده کنید ، اما اگر رایج تر شود ، به مکان های بیشتری گسترش می یابد.

  برای ترویج فناوری جدید ، آمازون برای هر کسی که کف دست خود را به حساب آمازون خود متصل کند ، 10 دلار اعتبار می دهد. این را می توان در شرکت های فیزیکی فروشگاه های آمازون انجام داد. پس از اتمام فرایند ، کاربران ایمیلی با اعتبار 10 دلار دریافت خواهند کرد.

  در پی این رویدادها ، سناتورهای آمریکایی ایمی کلوبوچار ، بیل کسیدی و جان اوسوف نامه ای به اندی جاسی ، مدیرعامل آمازون نوشتند و توضیحات خود را در این مورد توضیح دادند. نگرانی در مورد امنیت سیستم ، ارتقای اعتبار 10 دلاری آمازون و نحوه استفاده شرکت از این داده ها. این نامه همچنین دارای چند س questionsال است که سناتورهای آمریکایی مایلند تا 26 اوت 2021 به آنها پاسخ داده شود.

  https://techbord.com قانونگذاران آمریکایی در مورد توانایی آمازون در ذخیره ایمن کاغذ نخل مطمئن نیستند

  " نگرانی های ما در مورد حریم خصوصی کاربران با شواهدی مبنی بر اشتراک داده های صوتی آمازون با سوم افزایش یافته است سناتورها در نامه نوشتند ، پیمانکاران طرف و ادعا هایی مبنی بر اینکه آمازون قوانین بیومتریک حریم خصوصی را نقض کرده است. "ما همچنین نگران هستیم که آمازون ممکن است از داده های آمازون وان ، از جمله داده های مشتریان شخص ثالث که ممکن است دستگاه های آمازون وان را خریداری و استفاده کنند ، برای تقویت قدرت رقابتی خود و سرکوب رقابت در بازارهای مختلف استفاده کند. "

  بر خلاف شرکت هایی مانند اپل و سامسونگ ، آمازون نمی تواند داده های بیومتریک را در دستگاه کاربر ذخیره کند. در عوض ، داده ها در ابر آمازون بارگذاری می شوند تا خریداران بتوانند از آنها در فروشگاه های مختلف استفاده کنند. با ذخیره آن بر روی ابر ، این خطر وجود دارد که این اطلاعات از طریق حملات سایبری یا سوء استفاده از آسیب پذیری در سیستم های آمازون نشت یا سرقت شود.

  این اولین بار نیست سنای آمریکا از آمازون خواسته است تا جزئیات مربوط به سیستم های بیومتریک خود را اعلام کند. در سال 2018 ، ACLU فناوری تشخیص چهره آمازون را آزمایش کرد و 28 قانونگذار را مجرم تشخیص داد. پس از این نتایج ، هم مجلس سنا و هم نمایندگان مجلس نامه ای به آمازون ارسال کردند و در مورد جزئیات این فناوری درخواست کردند.

خبرهای دیگر از امنیت