خبر

 • تک بورد - صدها برنامه نرم افزاری نرم افزاری در فروشگاه های گوگل و اپل بیش از 400 میلیون دلار برای توسعه دهندگان درآمد کسب کرده اند

  صدها برنامه نرم افزاری نرم افزاری در فروشگاه های گوگل و اپل بیش از 400 میلیون دلار برای توسعه دهندگان درآمد کسب کرده اند
  20 روز و 2 ساعت قبل

  در حالی که برنامه های بسته بندی شده توسط بدافزار معمولاً از فروشگاه های گوگل و اپل نگهداری نمی شوند ، محققان صدها برنامه را در این سرویس ها کشف کرده اند که در دسته دیگری قرار می گیرند ، دسته ای که احتمالاً به همان اندازه مضر است: نرم افزارهای خانگی.

  برای افرادی که با این اصطلاح آشنا نیستند ، برنامه های نرم افزار نرم افزاری از نظر فنی بدافزار نیستند زیرا حاوی کد مخربی ، سرقت داده یا تلاش برای ربودن دستگاه ها نیستند. این به آنها امکان می دهد مراحل بررسی فروشگاه Play و App Store را دور بزنند. آنچه که آنها دارند ، هزینه های کاملاً ناشایست اشتراک است که گاهی اوقات به بیش از 3000 دلار در سال می رسد.

  محققان در Avast در مجموع 204 برنامه نرم افزاری با بیش از یک میلیارد بار بارگیری را در فروشگاه App Apple و Google کشف کرده اند. فروشگاه بازی اشتراک آنها بیش از 400 میلیون دلار درآمد برای توسعه دهندگان داشته است.

خبرهای دیگر از امنیت