خبر

 • تک بورد - شهروندان پورتلند ، ماین به ممنوعیت پنهانی فناوری تشخیص چهره رأی می دهند

  شهروندان پورتلند ، ماین به ممنوعیت پنهانی فناوری تشخیص چهره رأی می دهند
  چند ثانیه قبل

  حریم خصوصی: فناوری تشخیص چهره همیشه منبع بحث و جدال در جامعه فناوری بوده است. مهم نیست که چگونه استفاده می شود. ادارات پلیس در سراسر ایالات متحده ابراز علاقه کرده اند که از آن برای شناسایی و دستگیری مجرمان استفاده کنند و شرکت ها از آن برای بهبود امنیت استفاده می کنند. با این حال ، در یک پیروزی کوچک - اما قابل توجه - برای طرفداران حریم خصوصی ، شهر پورتلند ، اورگان ممنوعیت پتو را برای استفاده از همه

  این بدان معناست که شرکتهای خصوصی نمی توانند دوربینهای تشخیص چهره را در مکانهای عمومی مستقر کنند و مقامات انتظامی نمی توانند از آن برای مقابله با جرم استفاده کنند. در واقع ، اگر مقامات از طریق این روشهای غیرقانونی اکنون شواهد حیاتی به دست آورند و سعی در ارائه آن در پرونده قضایی دارند ، باید توسط قانون سرکوب شود.

  علاوه بر این ، هر مورد نظارت غیرقانونی از طرف مقامات (از جمله رهبران دولت و اجرای قانون) می تواند به ازای هر حادثه 100 دلار یا در مجموع 1000 دلار جریمه نقدی (علیه شهر) داشته باشد.

  اگر این کافی نباشد ، هر کارمند شهری با استفاده از تشخیص چهره گرفتار می شود فقط به همین دلیل می توان فناوری را به حالت تعلیق درآورد یا حتی خاتمه داد.

  https://techbord.com شهروندان پرتلند ، ماین رای می دهند به نفع ممنوعیت پتوی فناوری تشخیص چهره

  این اقدام امروز با رای مردم در میان ساکنان پورتلند تصویب شد و حداقل برای 5 سال دیگر نمی توان موضوع را مجدداً نظرسنجی کرد. مشخص نیست که حاشیه پیروزی برای این اقدام رای دهی چقدر زیاد بود ، زیرا این تنها یکی از پنج سیاست "پیشرونده" بود که امروز توسط رای دهندگان ماین تصمیم گرفته شد.

  سایر اقدامات شامل حداقل دستمزد 15 دلاری از نظر شهری ، بودجه شهرداری برای کمک به پروژه های جدید مسکن برای دستیابی به "" استانداردهای زیست محیطی به روز "و موارد دیگر.

خبرهای دیگر از امنیت