خبر

 • تک بورد - سیستم سلامت مموریال با حمله باج افزارها مواجه شد ، بیمارستان ها شروع به دور زدن بیماران می کنند

  سیستم سلامت مموریال با حمله باج افزارها مواجه شد ، بیمارستان ها شروع به دور زدن بیماران می کنند
  2 روز و 3 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ شبکه ای از سیستم ها که بسیاری از بیمارستان ها و کلینیک ها را در ویرجینیای غربی و اوهایو مدیریت می کند ، دیروز مورد حمله باج افزار قرار گرفت. در پاسخ ، این شبکه وب سایت و خدمات آنلاین خود را که به این بیمارستان ها مرتبط است ، تعطیل کرد و اقدامات خاصی را لغو کرد.

  حمله به Memorial Health System صبح یکشنبه صبح رخ داد. بیانیه اصلی مطبوعاتی که حمله را اعلام می کند و پاسخ آن غیرقابل دسترسی است زیرا وب سایت غیر انتفاعی از کار افتاده است. با این حال ، Hack Notice توانست بیانیه مطبوعاتی را در حالی که هنوز در جریان بود ، دریافت کرده و دوباره ارسال کند.

  مدیر عامل Memorial Health ، اسکات کانتلی ، گفت که کارکنان بیمارستان Marietta Memorial ، بیمارستان عمومی Selby و بیمارستان عمومی Sisterville تغییر کرده اند. نمودارهای کاغذی تا زمانی که سیستم ها بازسازی شوند.

  Memorial Health همه جراحی ها و امتحانات رادیولوژی را برای 16 آگوست در حالی که بیماران را مطلع می کرد لغو کرد ، اما قرار ملاقات های مراقبت های اولیه را طبق برنامه انجام می دهد. ماریتا هنوز قربانیان حمله قلبی ، سکته مغزی و ضربه را می پذیرد. به دلیل در دسترس بودن رادیولوژی ، سلبی ، همراه با پردیس بلریت Marietta ، همه بیماران را منحرف می کنند. Memorial Health پیشنهاد می کند که هرکسی که با جراح یا متخصص در بیمارستان آسیب دیده قرار دارد ، باید زودتر تماس بگیرد.

  حتما بخوانید: تکامل باج افزار: چگونه به اینجا رسیدیم؟

  با توجه به Ars Technica ، هر سه بیمارستان شروع به هدایت بیماران به مرکز پزشکی کامدن کلارک کردند ، که حدود یک ساعت با سلبی فاصله دارد.

  کانتلی تأکید کرد که تا کنون ، هیچ اطلاعات شخصی یا مالی بیمار مشخص نشده است. هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه چه کسی ممکن است مسئول این حمله باشد ، داده نشده است و هیچ کس تا به حال خواسته ای نکرده است.

  حملات باج افزار در سالهای اخیر بدتر شده است و بیمارستانها به عنوان هدف مشترک مورد استفاده قرار گرفته اند. آنها سودآور هستند و تعداد فزاینده ای از اهداف بالقوه وجود دارد که باید به آنها ضربه بزنیم. در اوایل ماه جاری ، سازنده سخت افزار رایانه گیگابایت مورد حمله قرار گرفت و ماه گذشته صدها شرکت آمریکایی از حمله به شرکت فناوری Kaseya ضربه خوردند.

خبرهای دیگر از امنیت