خبر

 • تک بورد - ساکنان جکسون ، می سی سی پی می توانند به زودی تصمیم بگیرند تصاویر دوربین مداربسته را به پلیس ارائه دهند

  ساکنان جکسون ، می سی سی پی می توانند به زودی تصمیم بگیرند تصاویر دوربین مداربسته را به پلیس ارائه دهند
  22 روز و 8 ساعت قبل

  ساکنان می سی سی پی با هوشیاری در امنیت جکسون ، به زودی می توانند برای دسترسی پلیس محلی به تصاویر ضبط شده توسط دوربین های نظارت خصوصی شخصی خود ، تصمیم بگیرند. این فیلم فقط برای کمک به ردیابی مجرمان مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند نیاز به دوربین های مداربسته نظارت رسمی در مناطق مسکونی را کاهش یا از بین ببرد.

  شهر جکسون در حال حاضر به برخی از ساکنان این امکان را می دهد تا برای آزمایش این مفهوم در یک برنامه آزمایشی محدود شرکت کنند. اگر همه چیز خوب پیش برود ، می تواند در سایر نقاط شهر گسترش یابد.

  لازم به ذکر است که دوربین ها فقط در صورت گزارش یا وقوع جرمی در منطقه قابل دسترسی هستند - در غیر این صورت ، آنها به صورت زیر عمل می کنند: معمولاً ، و پلیس گزارش می کند که به دنبال ضبط های شما نخواهد بود. در نهایت ، آنچه اتفاق خواهد افتاد این است که ساکنان و مشاغل قادر به امضای معافیت هستند ، در صورتی که بخواهند از مرکز جرم در زمان واقعی به دوربین خود دسترسی پیدا کنند ، "شهردار جکسون چوکو لومومبا در بیانیه ای به اخبار WLBT توضیح می دهد. "این [ما] را از خرید دوربین برای هر مکان در سطح شهر نجات می دهد."

  اگرچه مفاهیم حریم خصوصی این برنامه قابل تأمل است ، طبیعت انتخاب این برنامه باید ترس حداقل برخی از افراد که از جاسوسی دولت می ترسند آرام کند.

  Fusus ، هماهنگ کننده داده های جرایم مبتنی بر ابر ، تجهیزات مورد نیاز مسئولان جکسون را برای اتصال به دوربین های امنیتی از شرکت هایی مانند Ring و آرلو قابل ذکر است ، این شرکتها مستقیماً با شهر یا مجری قانون کار نمی کنند - در واقع ، Ring با تماس Engadget به طور فعال از برنامه فاصله گرفت.

  این برنامه آزمایشی قبل از آینده به مدت 45 روز در جکسون اجرا می شود توسط رهبران شهر مورد بحث قرار خواهد گرفت.

  اعتبار تصویر: BrandonKleinVideo

خبرهای دیگر از امنیت