خبر

 • تک بورد - سازندگان برنامه جاسوسی SpyFone و مدیرعامل آن با ممنوعیت پیشنهادی FTC برخورد می کنند

  سازندگان برنامه جاسوسی SpyFone و مدیرعامل آن با ممنوعیت پیشنهادی FTC برخورد می کنند
  20 روز و 19 ساعت قبل

  برنامه های Surrvelience مدتی است که وجود دارد ، اما شما به ندرت می بینید که توسعه دهندگان وقتی شخصی آن را در دستگاه خود کشف می کند تحت تعقیب ، محاکمه یا مجازات دیگر قرار می گیرد. زیرا ساخت چنین نرم افزاری غیرقانونی نیست. فقط برای کاربر نهایی ممنوع است که آن را بر روی تلفن شخص دیگری بدون اطلاع آنها نصب کند.

  روز چهارشنبه ، کمیسیون تجارت فدرال (FTC) اعلام کرد که ممنوعیت فعالیت برنامه های جاسوسی از پشتیبانی پادشاه و مدیر عامل اسکات زاکرمن در صنعت نظارت را ممنوع می کند. FTC ادعا می کند که برنامه SpyFone پشتیبانی King به طور مخفیانه اطلاعات شخصی دستگاه ها را "از طریق هک دستگاه مخفی" جمع آوری و به اشتراک می گذارد. > علاوه بر ممنوعیت فعالیت شرکت به عنوان یک شرکت نظارتی ، FTC به پشتیبانی پادشاه دستور داد سرورهای خود را از همه داده های غیرقانونی جمع آوری شده پاک کرده و به صاحبان دستگاه ها اطلاع دهد که SpyFone مخفیانه بر روی دستگاه های آنها نصب شده است.

  \ ساموئل لوین ، سرپرست دفتر حفاظت از مصرف کنندگان FTC ، گفت: "نرم افزارهای stalker از دید صاحبان دستگاه ها پنهان بود ، اما کاملاً در معرض هکرهایی قرار گرفت که از امنیت این شرکت استفاده می کردند." "این مورد یک یادآوری مهم است که مشاغل مبتنی بر نظارت امنیت و امنیت ما را به خطر می اندازد. هنگامی که شرکت ها و مدیران آنها به طور جدی به حریم خصوصی ما حمله می کنند ، در جستجوی ممنوعیت نظارت خواهیم بود. "

  https://techbord.com سازندگان برنامه جاسوسی \ 'SpyFone \' و مدیرعامل آن با ممنوعیت پیشنهاد FTC

  FTC همچنین گفت که این شرکت به مشتریان دستورالعمل هایی درباره نحوه روت دستگاه های Android برای بازکردن عملکرد کامل برنامه ارائه می دهد که شامل بایگانی ایمیل ، چت های ویدئویی ، استفاده از تلفن ، فعالیت آنلاین و پخش زنده است. موقعیت یابی GPS دور زدن محدودیت های تلفن به این ترتیب ، دستگاه را برای سوء استفاده از احزاب مخرب غیر مرتبط مانند سارقان هویت باز کرد.

  SpyFone همچنین داده های غیرقانونی جمع آوری شده را بدون رمزگذاری ذخیره کرده و گذرواژه ها را در متن ساده ارسال می کند. این امنیت ضعیف منجر به حمله سایبری در آگوست 2018 شد که اطلاعات 2200 مصرف کننده را افشا کرد. SpyFone قول داد که با یک شرکت امنیتی شخص ثالث همکاری کند تا دفاع خود را تقویت کند اما این کار را نکرد.

  کمیسیون تحریم ها را در رای گیری 5-0 تصویب کرد و به زودی شکایت را به ثبت فدرال ارسال می کند. عموم مردم مجاز خواهند بود تا 30 روز در مورد دستور نظر دهند ، و پس از آن FTC به نهایی شدن پیشنهاد رای می دهد.

  "کمیسیون به دنبال اظهار نظر عمومی در مورد ممنوعیت مجوز پشتیبانی پادشاه و اسکات زاکرمن است ، بازاریابی یا ارائه محصولات فروش برای نظارت. "" روهیت چوپرا ، کمیسیونر در بیانیه ای جداگانه گفت. "این تغییر قابل توجهی نسبت به رویکرد گذشته آژانس است. به عنوان مثال ، در توافقنامه خرید و فروش نرم افزار stalkerware در سال 2019 ، کمیسیون به متخلفان اجازه داد به توسعه و بازاریابی محصولات نظارت ادامه دهند. "

خبرهای دیگر از امنیت