خبر

 • تک بورد - سازنده GPD Win 3 در یک اشتباه مهم دیگر ایمیل های مشتری را درز می کند

  سازنده GPD Win 3 در یک اشتباه مهم دیگر ایمیل های مشتری را درز می کند
  21 روز و 1 ساعت قبل

  گوشه های برش: GPD اخیراً بر سر برخی از دستی های Win 3 با کارت های Wi-Fi پایین تر بحث و جدال ایجاد کرده است. اما آنها با پیشنهاد جبران خسارت دریافتی ضعیف که به ندرت از طریق ایمیل بیش از 100 مشتری ، دو بار به پای خود شلیک کرده اند.

  GPD در سالهای اخیر با تولید رایانه های شخصی کاملاً ویندوز با جرم سرمایه گذاری بسیار کوچکتر از کلاسهای سنتی با اندازه 13 یا حتی 11 اینچ نام خود را به دست آورده است. رایانه های شخصی کوچک ، بسته به این که از چه شخصی بخواهید ، در دنیای رایانه های شخصی فوق العاده موبایل یا کنسول های بازی دستی قرار می گیرد.

  طی ماه گذشته یا همین حدود ، Win 3 دستی آنها با توجه به استقبال متفاوت ، از آن استقبال کرده است. راه خود را به دست حامیان. زیر ویرایش دستگاه با گزارش مشکلات مربوط به کنترل کننده ها ، درایوها و صفحه ها و حتی دستگاه هایی که به نظر می رسد از قبل با بدافزار بارگیری شده اند (که به نظر می رسد یک مسئله ثابت برای GPD باشد) بسیار شلوغ است.

  یکی از این موارد اخیراً دریافت اینكه برخی از دستگاهها با كارتهای WiFi AC7265 اینتل ارسال می شدند ، نه AX200 جدیدتر و با توانایی تر ، كه در جریان سرمایه گذاری جمعی وعده داده شده است. کسانی که کارت های قدیمی را دریافت می کنند خود را محدود به Wi-Fi 5 (802.11ac) و بلوتوث 4.2 می دانند ، هر دو نسبتی نسبت به استانداردهای پشتیبانی شده توسط AX200.

  در حالی که به هیچ وجه بد نیستند ، فناوری های قدیمی بیش از توان خام کافی ندارند ، زیرا WiFi 6 (802.11ax) و بلوتوث 5.1 به ترتیب با پیشرفت های قابل توجهی در عملکرد و دامنه تراکم و همچنین سودهای مصرف برق همراه هستند که البته مورد استقبال کمتری قرار می گیرند. دستگاه - و عملکرد کنار ، این مسئله این است که حامیان آنچه را که در تأمین مالی جمعی به آنها قول داده شده یا آنچه دیگران دریافت کرده اند دریافت نمی کنند.

  علاوه بر این ، پاسخ GPD خود را بیشتر در منجلاب فرو برد. . ایمیلی که حدود یک هفته پیش برای پشتیبانان آسیب دیده ارسال شده است ، توسط مالکان محکوم شده است و فقط 30 دلار غرامت ارائه می دهد - که در زمان نوشتن مقاله ، به سختی می تواند هزینه های کارت خود را به اضافه حمل و نقل تأمین کند - یا در غیر این صورت از مالکان می خواهد که خودشان جز component لحیم شده را جایگزین کنند. به عنوان آسیب بیشتر ، GPD از هر حامی که با آنها تماس گرفته بود از طریق CC از طریق ایمیل کپی کرده و ایمیل بیش از صد نفر را فاش می کند. همه اینها باعث می شود مطالب تبلیغاتی اخیرشان خصوصاً بدآموز به نظر برسد.

  اقدامات بلندتر از کلمات صحبت می کنند --- Abraham Lincoln pic.twitter.com/miy7pPZdl0

  - کنسول های بازی GPD (softwincn @) ) 12 آوریل 2021

  Win 3 GPD واضح ترین ضربه ای است که توسط سازنده نوپای UMPC در تسلط نینتندو سوییچ در بازی های دستی گرفته شده است. اما شایعات در مورد دستگاه مشابه Steampal که از Valve تهیه می شود ، مجهز به همان معماری گرافیکی قوی RDNA 2 است که در پردازنده های گرافیکی سری RX 6000 AMD مشاهده می شود و همچنین تازه سازی جدید سوئیچ که می تواند افزایش چشمگیری در عملکرد داشته باشد.

  اکنون GPD با یک مبارزه با دستهای مشابه مانند Aya Neo و Onexplayer روبرو است و با دو رقبای دیگر که از نظر منابع بالایی در انتظار بال هستند ، GPD به سادگی نمی تواند با اشتباهاتی مانند این.

خبرهای دیگر از امنیت