خبر

 • تک بورد - رمزگذاری پایان به پایان Ring در ایالات متحده و مناطق دیگر برای دنبال کردن به صورت زنده انجام می شود

  رمزگذاری پایان به پایان Ring در ایالات متحده و مناطق دیگر برای دنبال کردن به صورت زنده انجام می شود
  20 روز و 18 ساعت قبل

  کسانی که علاقه ندارند آمازون تصاویر Ring خود را با پلیس به اشتراک بگذارد ، ویژگی جدید رمزگذاری پایان به انتهایی دارند که می توانند فعال کنند. در حالی که روشن است ، Ring نمی تواند خوراک های ویدیویی یا فیلم ها را مشاهده کند ، بنابراین نیروی انتظامی باید درخواست های قانونی را مستقیماً به کاربران ارائه کند تا از دستگاه های خود ویدیو دریافت کنند.

  روز سه شنبه ، رمزگذاری پایان به پایان دوربین های امنیتی Ring ، پیش نمایش فنی محدودی را در اختیار شما قرار داد که از ژانویه آغاز شد. اکنون هیچ کس به جز کاربر مجاز نمی تواند از روی دوربین فیلمبرداری کند ، حتی Ring. در حال حاضر ، فقط کاربران آمریکایی به این ویژگی دسترسی دارند ، اما این سیستم از امروز در سطح جهانی در حال گسترش است.

  https://techbord.com رمزگذاری پایان به پایان حلقه در ایالات متحده با سایر مناطق برای دنبال کردن

  رمزگذاری پایان به پایان همچنین به این معنی است که اجرای قانون نمی تواند بدون مشاهده فیلم ها همکاری مشتری حلقه. حلقه در سال 2019 ابروها را بالا برد وقتی که مشخص شد با ارائه تصاویر ویدئویی بدون حکم قضایی به اجرای قانون کمک می کند رینگ به سرعت روشن كرد كه لزوماً LEO ها را برای تأمین حلقه "یك خواسته قانونی معتبر و لازم الاجرا" مورد نیاز قرار می دهد. "

  عمل. بنابراین ، به اشتراک گذاشتن فیلم ذاتاً بد نیست. با این حال ، برخی از کاربران ترجیح می دهند بدون اطلاع آنها از موضوع ، ویدئویی را به اشتراک نگذارند.

  بسته ای از خانه ای در پئوریا به سرقت می رود و دوربین امنیتی Ring سارق را در عمل جلب می کند. پس از طوفان حوادث ، مردی که بسته را دزدیده است ، پس از شناسایی در ویدئو ، آن را پس می دهد. - داستان کامل در ساعت 5 عصر امشب pic.twitter.com/AToZPfk7wq

  - Heart of Illinois ABC (HOIABC_News) 25 سپتامبر 2019

  در اوایل سال جاری مشخص شد که Ring برای همکاری در اشتراک گذاری تصاویر کاربران با بیش از 2000 پلیس و آتش نشانی مشارکت داشته است در همه دو جز Neighbours Portal ، همانطور که نامیده می شود ، یک برنامه انتخاب در است ، بنابراین احتمالاً کسانی که از Neighbor Portal استفاده می کنند نمی توانند رمزگذاری انتها به انتها را به طور همزمان فعال کنند. با فعال کردن رمزگذاری ، مجری قانون مجبور است احضارهای حقوقی را ارائه دهد یا به جای اینکه از طریق Ring استفاده کند ، مستقیماً به مشتری احضار جستجو کند.

  رمزگذاری پایان به پایان با انواع مختلف دستگاه های Ring ، از جمله مدل های serval ، کار می کند. از دوربل های تصویری ، دوربین های کانون توجه ، کم استیک ، دوربین های داخلی و دوربین های سیل نور. لیست کاملی از مدل های سازگار به همراه دستورالعمل ها در وب سایت Ring ارسال شده است.

خبرهای دیگر از امنیت