techbord.com رایج ترین رمزهای عبور 2020 فجیع است

انتخاب رمزهای عبور ایمن هرگز مورد پسند قوی بشریت نبوده است و اجازه دهید آن را بپذیریم ، هرگز نخواهد بود. این افراد به سادگی حساب های زیادی برای محافظت از این روزها دارند که منجر به عملکردهای نادرستی مانند ساده کردن گذرواژه ها می شود تا یادآوری آنها را آسان تر کرده و از رمز عبور مشابه در چندین حساب استفاده مجدد کنند.

تلاشهای بی شماری برای تشویق بهترین روشها انجام شده است. در بازار مدیران گذرواژه کمتری ندارند که قادر به ذخیره کلمه عبور پیچیده برای همه حسابهای شما با یک گذرواژه اصلی هستند. برخی حتی در از بین بردن کامل رمزهای عبور سنتی بسیار سرمایه گذاری کرده اند.

با این حال ، در اینجا ما در پایان سال 2020 هستیم ، لیستی از 200 رمز عبور رایج را مشاهده می کنیم که به طرز چشمگیری مشابه همان لیستی است که می بینیم. سال به سال آیا هرگز یاد خواهیم گرفت؟

به گفته مدیر رمز عبور NordPass ، پنج رمز عبور برتر در سال 2020 شامل 123456 ، 123456789 ، picture1 ، رمز عبور و 12345678 ، به ترتیب. به استثنای picture1 ، شکستن هر چهار رمز ورود معمول کمتر از یک ثانیه طول می کشد.

https://techbord .com متداولترین رمزهای عبور 2020 فریبنده هستند

اگر برای ایجاد یک رمز عبور قوی به کمک نیاز دارید ، NordPass توصیه هایی دارد. هرگز از گذرواژه ها در چندین حساب استفاده مجدد نکنید - هر حساب باید رمز عبور منحصر به فرد خود را داشته باشد که شامل حداقل 12 حرف نباشد. ترکیبی از حروف ، حروف بزرگ و کوچک ، خطر شکسته شدن رمز ورود شما را کاهش می دهد. همچنین بهتر است رمز ورود خود را به طور منظم - مثلاً هر 90 روز - تغییر دهید.

برای بسیاری ، یک مدیر رمز عبور راهی است که باید دنبال کنید. این فقط از یک رمز عبور اصلی استفاده می کند ، می تواند کلمات عبور منحصر به فرد و پیچیده ای برای همه حساب های شما ایجاد کند و آنها را در یک طاق رمزگذاری شده ذخیره کند. بیشتر مدیران حتی می توانند برای تسریع در روند ورود به سیستم ، زمینه های اعتبار را پر کنند.

اعتبار تصویر: Kaspars Grinvalds ، Vitalil Vodolazskyi

رایج ترین رمزهای عبور 2020 فجیع است
security/رایج-ترین-رمزهای-عبور-2020-فجیع.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com اپل به روزرسانی iOS / iPadOS 14.4 را ارائه می دهد و سه آسیب پذیری را که به طور فعال مورد سو استفاده قرار می گیرند وصله می کند
techbord.com Xperia Pro سونی یک گوشی هوشمند 5G 2500 دلاری است که ورودی HDMI دارد
techbord.com کارت گرافیک های دسکتاپ Iris Xe اینتل به OEM ها ارسال می شود
techbord.com گوگل در مورد یک کارزار مهندسی اجتماعی کره شمالی که محققان امنیتی را هدف قرار داده هشدار می دهد
techbord.com پس از آخرالزمان kung-fu RPG Biomutant تاریخ انتشار 25 مه دریافت می کند
techbord.com محققان در حال کار بر روی هوش مصنوعی شطرنج بازی هستند که از مهارت سطح انسان تقلید می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.