خبر

 • تک بورد - رایج ترین رمزهای عبور سال 2021 کاملاً شرم آور هستند

  رایج ترین رمزهای عبور سال 2021 کاملاً شرم آور هستند
  21 روز و 12 ساعت قبل

  Facepalm: NordPass نسخه 2021 از رایج ترین لیست رمزهای عبور خود را منتشر کرده است و در کمال تعجب هیچ کس، اساساً بازنگری لیست سال گذشته است. به عبارت دیگر، بسیاری از افراد هنوز از رمزهای عبور بسیار ضعیف و رایج استفاده می کنند که به راحتی می توان آنها را شکست.

  سرویس مدیریت رمز عبور بر اساس تحقیقات خود فهرستی از 200 رمز عبور رایج را گردآوری کرده است. فهرست به جزئیات خود رمز عبور، مدت زمان لازم برای شکستن آن و تعداد دفعاتی که در تحقیقات آنها ظاهر شده است، می پردازد.

  اگر حدس زدید که رایج ترین رمز عبور "123456" است، به خودتان ضربه بزنید. پشت این رمز عبور فوق‌العاده رایج بیش از 103 میلیون بار در تحقیقات NordPass ظاهر شد و شکستن آن کمتر از یک ثانیه طول می‌کشد. در واقع، هر رمز عبور در 10 مورد برتر و همه آنها به جز یکی از 50 مورد برتر را می توان در کمتر از یک ثانیه شکسته شد.

  گذرواژه های دو تا پنج شامل "123456789"، "12345"، "qwerty،" و "password" به ترتیب.

  https://techbord.com رایج ترین رمزهای عبور سال 2021 کاملاً مشخص است. شرم آور

  در نقطه مقابل طیف، "1g2w3e4r"، "gwerty123"، "myspace1" و "michelle" همگی برای سخت‌ترین پسوردهای فهرست با زمان شکست سه برابری دارند. ساعت‌ها.

  NordPass همچنین کشورهایی را که بیشترین آسیب را از نشت داده‌ها متضرر می‌کنند، شناسایی کرد، از جمله ایالات متحده، شیلی، استرالیا، نیوزلند، روسیه، فرانسه، ایتالیا و آلمان، در میان سایرین.

  < p>اگر هنوز به مدیریت رمز عبور تغییر کاربری نداده اید، اکنون زمان مناسبی برای انجام این کار است. 1Password اخیراً نسخه جدیدی از مدیر خود را برای Windows راه‌اندازی کرده است، اما این تنها یکی از گزینه‌ها در زمینه‌های مختلف است.

خبرهای دیگر از امنیت