techbord.com باج افزار Ryuk بیش از 150 میلیون دلار از قربانیان فشرده شده است

جرم پرداخت نمی کند ، بنابراین گفته می شود ، اگرچه اپراتورهای عامل باج افزار Ryuk احتمالاً مخالف هستند. محققان امنیتی بر این باورند که جنایتکاران بیش از 150 میلیون دلار از قربانیانی که دیه بیت کوین را تحویل می گیرند ، کسب کرده اند.

شرکت اطلاعات تهدید Advanced Intelligence و شرکت امنیت سایبری HYAS در یک گزارش مشترک نوشت که آنها 61 کیف پول بیت کوین منسوب به باج افزار Ryuk را ردیابی کردند. آنها کشف کردند که جنایتکاران بیشتر رمزنگاری را از طریق واسطه برای انجام وجه نقد به صرافی می فرستند.

هنگامی که پول قربانی به کارگزار پرداخت می شود ، آنها آن را برای اپراتورهای ریوک که بیشترین جابجایی را دارند ارسال می کنند خدمات پولشویی. سپس به مبادلاتی می رسد که یا منتفی شده یا در شرکتهای جنایی مورد استفاده قرار می گیرد.

https://techbord.com Ryuk باج افزار بیش از 150 میلیون دلار از قربانیان فشرده شده است

جنایتکاران به جای اینکه مبادلات رمزنگاری مبهم را ترجیح دهند ، از نام های ثابت مانند" Binance "و" Huobi "مستقر در آسیا استفاده می کنند. هر دوی آنها قبل از انتقال ارزهای فیات به بانک نیاز به اثبات هویت دارند ، اگرچه باندهای باج افزار احتمالاً از شناسنامه های جعلی استفاده می کنند.

"علاوه بر Huobi و Binance ، که مبادلات بزرگ و مستقر هستند ، جریانهای قابل توجهی از ارز رمزنگاری شده به مجموعه آدرسهایی وجود دارد که برای مبادله مستقر بسیار اندک هستند و احتمالاً نمایانگر یک سرویس جنایی هستند که ارز رمزنگاری شده را با ارز محلی یا ارز دیجیتال دیگری مبادله می کنند ، "محققان می نویسند.

< پرداخت های ریوک معمولاً در محدوده صدها هزار دلار است ، هرچند برخی از قربانیان در نهایت میلیون ها دلار پرداخت می کنند. دولت های محلی برای اپراتورها یک هدف محبوب است. جکسون کانتی و کی بیسکاین مورد هجوم Ryuk قرار گرفتند که همچنان سودآورترین نوع باج افزار است.

باج افزار Ryuk بیش از 150 میلیون دلار از قربانیان فشرده شده است
security/باج-افزار-ryuk-بیش-از-150-میلیون-دلار-از-قربانیان-فشرده.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com AMD در رویداد 3 مارس از کارت بعدی Radeon RX 6000 رونمایی خواهد کرد
techbord.com هنری کاویل فرمانده شپارد است؟ پست اینستاگرام به پروژه مخفی Mass Effect اشاره دارد
techbord.com پاره شدن صفحه یا تأخیر ورودی؟ به Vsync یا نه به Vsync؟
techbord.com انویدیا می گوید 100 تا 300 میلیون دلار از درآمد Q4 از استخراج کنندگان رمزنگاری حاصل شده است
techbord.com آزمایشگاه پیشرانش جت (JPL) تخم مرغ عید پاک را در چتر نجات مریخ نورد ناسا پایداری پنهان کرد
techbord.com سونی قصد دارد موارد انحصاری PlayStation بیشتری را از جمله Days Gone به کامپیوتر وارد کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.