خبر

 • تک بورد - باج افزار Ryuk بیش از 150 میلیون دلار از قربانیان فشرده شده است

  باج افزار Ryuk بیش از 150 میلیون دلار از قربانیان فشرده شده است
  7 روز و 17 ساعت قبل

  جرم پرداخت نمی کند ، بنابراین گفته می شود ، اگرچه اپراتورهای عامل باج افزار Ryuk احتمالاً مخالف هستند. محققان امنیتی بر این باورند که جنایتکاران بیش از 150 میلیون دلار از قربانیانی که دیه بیت کوین را تحویل می گیرند ، کسب کرده اند.

  شرکت اطلاعات تهدید Advanced Intelligence و شرکت امنیت سایبری HYAS در یک گزارش مشترک نوشت که آنها 61 کیف پول بیت کوین منسوب به باج افزار Ryuk را ردیابی کردند. آنها کشف کردند که جنایتکاران بیشتر رمزنگاری را از طریق واسطه برای انجام وجه نقد به صرافی می فرستند.

  هنگامی که پول قربانی به کارگزار پرداخت می شود ، آنها آن را برای اپراتورهای ریوک که بیشترین جابجایی را دارند ارسال می کنند خدمات پولشویی. سپس به مبادلاتی می رسد که یا منتفی شده یا در شرکتهای جنایی مورد استفاده قرار می گیرد.

  https://techbord.com Ryuk باج افزار بیش از 150 میلیون دلار از قربانیان فشرده شده است

  جنایتکاران به جای اینکه مبادلات رمزنگاری مبهم را ترجیح دهند ، از نام های ثابت مانند" Binance "و" Huobi "مستقر در آسیا استفاده می کنند. هر دوی آنها قبل از انتقال ارزهای فیات به بانک نیاز به اثبات هویت دارند ، اگرچه باندهای باج افزار احتمالاً از شناسنامه های جعلی استفاده می کنند.

  "علاوه بر Huobi و Binance ، که مبادلات بزرگ و مستقر هستند ، جریانهای قابل توجهی از ارز رمزنگاری شده به مجموعه آدرسهایی وجود دارد که برای مبادله مستقر بسیار اندک هستند و احتمالاً نمایانگر یک سرویس جنایی هستند که ارز رمزنگاری شده را با ارز محلی یا ارز دیجیتال دیگری مبادله می کنند ، "محققان می نویسند.

  < پرداخت های ریوک معمولاً در محدوده صدها هزار دلار است ، هرچند برخی از قربانیان در نهایت میلیون ها دلار پرداخت می کنند. دولت های محلی برای اپراتورها یک هدف محبوب است. جکسون کانتی و کی بیسکاین مورد هجوم Ryuk قرار گرفتند که همچنان سودآورترین نوع باج افزار است.

خبرهای دیگر از امنیت