خبر

 • تک بورد - این کابل Lightning مشکوک دارای ایمپلنت است که می تواند همه چیزهایی را که تایپ می کنید ثبت کند

  این کابل Lightning مشکوک دارای ایمپلنت است که می تواند همه چیزهایی را که تایپ می کنید ثبت کند
  19 روز و 11 ساعت قبل

  ترسناک: این کابل های جدید OMG نامیده می شوند و توانایی بیشتری نسبت به نمونه های مشابه خود دارند. به گفته سازنده آنها ، بارهای بار را می توان از فاصله بیش از یک مایل شروع کرد. مهاجمان می توانند از آنها برای ثبت ضربه های کلیدی و تغییر نقشه صفحه کلید استفاده کنند. همچنین یک ویژگی جغرافیایی ، سوئیچ kill و قابلیت جعل هویت دستگاه های USB خاص ، مانند مواردی که می توانند از آسیب پذیری خاصی استفاده کنند ،

  مدتهاست به ما گفته اند که از شارژرهای ارزان قیمت شخص ثالث تلفن و کابل های USB بخاطر کیفیت پایین آنها مأیوس هستیم. در سال های اخیر ، ما همچنین در مورد احتمال آسیب پذیری های امنیتی مربوط به چنین دستگاه هایی هشدار داده ایم.

  در سال 2019 در کنفرانس هک سالانه Def Con ، یک محقق امنیتی که توسط MG پیش می رود یک اپل را نشان داد کابل روشنایی که به نظر می رسید و عملکرد آن شبیه به جعبه در فروشگاه خرده فروشی اپل است.

  اما مخفی شدن داخل کابل ، کمی سخت افزار اضافی است که می تواند یک Wi-Fi ایجاد کند. نقطه اتصال Fi مهاجم در فاصله 300 فوت از کابل می تواند از آن نقطه برای ربودن رایانه قربانی از راه دور استفاده کند. -کابل C کاربر به Motherboard گفت که افرادی هستند که فکر می کردند کابل های نوع C به دلیل محدودیت اندازه از این نوع ایمپلنت در امان هستند. MG گفت: "بنابراین ، به وضوح ، من مجبور بودم این اشتباه را ثابت کنم." MG به نشریه می گوید.

  همه گیری همه گیر ، MG را در تولید این دستگاه ها دشوار کرده است. " وی گفت: "اگر هر یک از اجزای فردی موجود نباشد ، اساساً یافتن جایگزینی در زمانی که کسری از میلی متر مهم است ، غیرممکن است." "بنابراین من فقط باید 12 ماه بیشتر منتظر بمانم تا قسمت های خاصی در انبار موجود شود."

خبرهای دیگر از امنیت