techbord.com ایالات متحده شش افسر اطلاعاتی روسیه را به دلیل حملات گسترده سایبری از جمله باج افزار NotPetya متهم می کند

چه اتفاقی افتاده؟ ادعا می شود که Sandworm ، واحد مخفی مخفی و در عین حال نخبه روسیه ، پشت بدترین حملات سایبری در حافظه اخیر است. امروز ، وزارت دادگستری ایالات متحده شش افسر اطلاعاتی روسیه را که گمان می رود عضوی از این گروه باشند ، به راه اندازی "مخرب ترین بدافزار" در جهان متهم کرد. محاکمه صورت

اعتقاد بر این است که افسران اینتل روسی جدا از گروه هک مخفی Sandworm روسیه نیستند. برخی از حملاتی که گفته می شود توسط این گروه انجام شده است شامل حمله سایبری به شبکه برق اوکراین در دسامبر 2015 و حمله باج افزار NotPetya در سال 2017 است.

لیست حملات سایبری که این افراد احتمالاً بخشی از آنها بوده اند بسیار گسترده است. ..

حملات مخرب سال 2015 علیه شبکه برق اوکراین از طریق بدافزارهایی به نام BlackEnergy ، Industroyer و KillDisk. حملات باج افزار در سراسر جهان در سال 2017 که با استفاده از بدافزار موسوم به NotPetya ، بر بیمارستان ها و سایر امکانات پزشکی تأثیر می گذارد. مبارزات Spearphishing با هدف برهم زدن انتخابات 2017 فرانسه. بدافزار "Olympic Destroyer " که در طی بازی های المپیک زمستانی PyeongChang علیه سیستم های IT راه اندازی شد. این کار با یک کمپین ماهیگیری نیزه ای جداگانه و هدف قرار دادن دستگاه های تلفن همراه برای شهروندان کره جنوبی ، ورزشکاران ، بازدید کنندگان و مقامات المپیک همراه است. یک کارزار ماهیگیری با نیزه آوریل 2018 که هدف آن تحقیقات در مورد مسمومیت با عامل عصبی سرگئی اسکریپال بود. یک کارزار دیگر نیزه ای که یک شرکت بزرگ رسانه ای در کشور جورجیا را هدف قرار داده همراه با تلاش در سال 2019 برای به خطر انداختن زیرساخت های شبکه پارلمان گرجستان.

نام هکرها شامل یوری سرگئیویچ آندرینکو ، سرگئی ولادیمیروویچ دستیستوف ، پاول والریویچ فرولوف ، آناتو سرگئیویچ کووالف ، آرتم والریویچ اوچیچنکو و پتر نیکولایویچ پلیسکین است. اعتقاد بر این است که همه آنها در روسیه اقامت دارند ، بنابراین این کیفرخواست فقط به عنوان راهی برای "شرمساری" آنها در جمع است. بعید به نظر می رسد که روسی افسران اطلاعاتی خود را تحویل دهد. افسران برای حملات گسترده سایبری از جمله باج افزار NotPetya ">

" برای بیش از دو سال ما بی وقفه تلاش کرده ایم این افسران GRU روسیه را که در یک کار جهانی برای هک کردن ، ایجاد اختلال و بی ثبات کردن شرکت کرده اند ، به عنوان مخرب ترین و حملات سایبری پرهزینه در تاریخ ، "گفت: اسكات دبلیو برادی ، دادستان آمریكا برای بخش غربی پنسیلوانیا. "جنایات مرتکب شده توسط مقامات دولت روسیه علیه قربانیان واقعی بود که آسیب واقعی دیدند. ما موظفیم از کسانی که مرتکب جرم می شوند - بدون توجه به محل اقامت آنها و هر کسی که برای آنها کار می کنند - پاسخگو باشیم تا از طرف این قربانیان عدالت را جویا شویم. "

در واقع ، باج افزار NotPetya به خصوص به دلیل تهدید بیمارستان ها و شهرهای بزرگ خطرناک است. شهرهای ایالات متحده مانند بالتیمور ، مریلند زیرساخت های خود را فلج کرده بود که خدمات مهمی را مختل کرد و سرویس ملی هیت انگلیس نیز به شدت آسیب دید.

بدترین چیز در مورد NotPetya این است که اساساً برای آسیب رساندن به سیستم ها توسط حذف Master Boot Record. حتی اگر قربانیان دیه را پرداخت کنند ، کلید خصوصی فقط پرونده های منفرد را بازیابی می کند ، نه اینکه کل سیستم را برطرف کند. گرچه احتمالاً هیچ مشکلی از این راه نخواهد داشت ، شما می توانید کیفرخواست کامل را در اینجا بخوانید.

ایالات متحده شش افسر اطلاعاتی روسیه را به دلیل حملات گسترده سایبری از جمله باج افزار NotPetya متهم می کند
security/ایالات-متحده-شش-افسر-اطلاعاتی-روسیه-را-به-دلیل-حملات.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Capcom امیدوار است که شما 1500 دلار برای کت Chris Redfield بپردازید
techbord.com Verizon دسترسی 5G را به مشتریان پیش پرداخت با شروع از 75 دلار در ماه آغاز می کند
techbord.com اپل و گوگل به دلیل عدم حذف تلگرام از فروشگاه های برنامه توسط سفیر سابق شکایت کردند
techbord.com بررسی AMD Ryzen 9 5980HS: Zen 3 برای لپ تاپ
techbord.com این شرکت برای انجام بازی ها به مدت یک سال 41000 دلار به شما پرداخت خواهد کرد
techbord.com Corsair K95 RGB Platinum را فقط با 109 دلار بگیرید
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.